kelioniniai krepšiai, dovanos keliautojams, kuprinė

3 dovanų idėjos mėgstantiems keliauti

Išrinkti praktišką ir originalią dovaną gali būti pakankamai sudėtinga. Tai kur kas lengviau padaryti, kai gerai pažįstame žmogų, kuriam ji bus skirta. Jei planuojate sveikinti gerą draugą, kolegą ar partnerį, kuris mėgsta keliones, jums gali priversti keletas dovanų idėjų.

 

1. Patogus ir talpus krepšys

 

Kelioniniai krepšiai – ypač tinka tiek mėgstantiems išvykas į gamtą, tiek nuolat lankantiems ir tolimesnes šalis. Juose patogu sutalpinti visus reikalingiausius dalykus: higienos priemones, keletą šiltesnių drabužių, vandens buteliuką ir užkandžius. Be to, juos patogu nešiotis su savimi. Jei esate įmonės vadovas ir planuojate sveikinti savo darbuotojus, partnerius ar klientus, kelioninį krepšį galite dekoruoti ir kompanijos logotipu ar šūkiu.

 

2. Gertuvės ir termo puodeliai

 

Kita puiki dovanų idėja mėgstantiems keliauti – gertuvės ir termo puodeliai. Juose patogu laikyti tiek šaltus, tiek karstus gėrimus. Šiais laikais tokių priemonių asortimentas itin didelis (plastikinės, stiklinės ar net metalinės), todėl galite paprastai išsirinkti tai, ko reikia. Kaip ir kelioniniai krepšiai jos gali būti dekoruojamos įmonės logotipu ar šūkiu – taip sukuriama dar originalesnė dovana.

 

Termo puodelių pasirinkimas taip pat didelis. Mėgstantiems gerti kavą, gali patikti kompaktiški puodeliai su dangteliu ir silikono juostele. Be to, jie tinka daugumai kavos aparatų. Atkreipiant dėmesį į kolegos, partnerio ar draugo norus, gali įsigyti norimos spalvos produktą.

 

3. Išorinė baterija

 

Šiais technologijų laikais, kai telefonas yra neatsiejama daugelio gyvenimo dalis tiek kasdienybėje, tiek kelionėse, itin praverčia ir išorinė baterija. Išmanieji įrenginiai dažniausiai išsikrauna pačiu netinkamiausiu metu, tačiau turint šį prietaisą to galima išvengti. Verta paminėti, kad išorinė baterija neužima daug vietos, todėl ją patogu nešiotis su savimi – tam puikiai tinka ir kelioniniai krepšiai.

 

Šios praktiškos ir originalios dovanų idėjos gali praversti visiems, ieškantiems būdų, kaip nudžiuginti keliones mėgstantį kolegą, partnerį ar draugą. Platus prekių asortimentas leidžia išsirinkti norimos spalvos ir dizaino produktus, kuriuos, be to, galima dekoruoti norimu logotipu, šūkiu ar sveikinimu, taip sukuriant išskirtinę ir dėmesį patraukiančią dovaną.