baldų salonai Vilniuje, Modernūs baldai, šeimos baldai

Baldai atitinkantys šeimos poreikius

Siekiate atsinaujinti namus ar kuriate namų interjerą? Nežinote kokie baldai jūsų šeimai tinkamiausi? O gal tiesiog norite pasikonsultuoti? „Magrės baldai“ ir baldų salonai Vilniuje bei kituose miestuose padės jums apsispręsti. Šiuolaikinė baldų gamyba užtikrina modernios klasikos dizaino sprendimus, kurie yra patrauklūs kiekvienam. Galbūt apsilankę viename iš salonų rasite  būtent tai, ko reikia jūsų šeimos poreikiams užtikrinti.

Šeimos laisvalaikio  vieta

Daugiausiai laiko namuose praleidžia šeima. Žaidimai, bendravimas ir kita veikla, dažniausiai vyksta ant minkštųjų baldų. Svetainė, miegamasis, valgomasis, vaiko kambarys, būtent tos erdvės, kuriose praleidžiama daug laiko. Tam, kad šeima jaustųsi laimingesne, svarbu sukurti jaukią ir patogią namų atmosferą. O ją sukurti leidžia modernūs ir parasti baldai, pritaikyti skirtingoms namų erdvėms.

Miegamojo zona

Miegas yra vienas svarbiausių faktorių mūsų gyvenime. „Magrės baldai“ ir šio gamintojo baldų salonai Vilniuje teikia platų patogių ir stilingų lovų asortimentą. Būtent patogios lovos leis sukurti ramų ir saldų miegą kasnakt. Kuriant miegamąjį, svarbu atkreipti dėmesį ir yra kambario spalvas, kurios turėtų būti ramios ir šviesios. Šiandien, suteikiama galimybė rinktis iš  skirtingų spalvų apmušalų, leis derinti lovą su dominuojančiomis miegamojo zonos sienų, grindų ir kitų baldų spalvomis.

Svetainė – laisvalaikio centras

Svetainė, neabejotinai yra pati aktyviausia vieta, kurioje praleidžiama bendro šeimos laiko. Šioje zonoje svarbu užtikrinti komfortiškus, minkštus baldus, kurie leis jaustis nevaržomai. Jeigu mėgstate dažnas draugų kompanijas, minkšti baldai turėtų tapti prioritetu. Skirtingų spalvų audiniai ir raštas, padės tarpusavyje suderinti minkštuosius baldus.

Vaiko kambarys

Jeigu turite vaikų, privalote pasirūpinti jų erdve. Daugiausiai savo laiko vaikai praleidžia savo kambaryje, kuriame žaidžia, ilsisi,  mokosi. Būtent „Magrės baldai“ pasižymi išskirtiniu vaiko kambario baldų asortimentu. Baldų salonai Vilniuje šiuo metu siūlo pasirinkti praktišką sofą lovą, kuri yra ir miegui ir draugams skirta vieta, sėdmaišis – patogi ir žaisminga kambario detalė. O kad mokytis būtų lengviau, svarbu užtikrinti vaiko ūgiui pritaikytą stalelį su kėde arba ypatingai minkštą fotelį.

Kurdami namų interjerą, nepamirškite, kad baldai yra vieni svarbiausių interjero detalių. Šiuolaikinė baldų gamyba atitinka skirtingus poreikius ir dizaino sprendimus. Todėl būkite kūrybiški, siekite išskirtinumo ir užtikrinkite kasdienį komfortą sau ir savo vaikams.