Pakavimo priemonės, pakavimo reikmenys

5 didžiausios pakavimo klaidos kraustantis

Persikėlimo į naują būstą ar komercines patalpas dažniausiai laukiama su nekantrumu. Visgi tam, kad šis procesas netaptų dideliu kantrybės išbandymu ir padėtų sutaupyti laiko ir pastangų, būtina atsakingai paruošti reikalingus daiktus pakavimui ir išvengti tam tikrų klaidų. Pateikiame 5, kurios dažniausiai pakiša koją naujakuriams.

 

1. Pradedama pakuotis per vėlai

 

Net pačios geriausios pakavimo priemonės bus bejėgės, jeigu pakavimo darbus pradėsite paskutinę akimirką. Kad nepamirštumėte būtinų daiktų ir juos supakuotumėte tinkamai, pradėkite tai pamažu daryti jau tuomet, kai nusprendėte persikraustyti. Nepervertinkite savo galimybių – sukrauti į dėžes ilgai kauptą turtą per keletą dienų dažniausiai yra tiesiog neįmanoma.

 

2. Pakuojama neturint plano

 

Šis aspektas taip pat yra labai svarbus. Chaotiškas daiktų dėliojimas ten, kur papuola, nėra efektyvus laiko atžvilgiu. Todėl pirmiausia atsižvelkite į tai, kokių daiktų Jums būtinai reikės iki išsikraustymo dienos. Jeigu netyčia vieną jų supakuosite, vėliau sugaišite daug laiko, kol rasite. Visuomet pradėkite nuo daiktų, kuriuos naudojate labai retai, o dažniausiai naudojamus pasilikite pabaigai.

 

3. Pasirenkamos blogos pakavimo priemonės

 

Būtina atsižvelgti į pakuojamų daiktų dydį, svorį ir trapumą. Labai dažnai dėžės ar kiti pakavimo reikmenys yra tiesiog perkraunami, o trapūs daiktai papildomai neįvyniojami į apsauginę plėvelę, pakavimo popierių. Transportavimo metu daiktai gali būti lengvai pažeisti ir apgadinti. Galiausiai, perpildytas dėžes pakelti ir pernešti bus labai sunku.

 

4. Užmirštama pažymėti, kas ir kur sudėta

 

Galite prarasti labai daug laiko, jeigu naršysite po visas dėžes ir ieškosite norimo daikto, todėl pravartu pakuojant ant dėžės pažymėti, kas joje yra sudėta, ir kur tie daiktai turėtų būti panaudojami. Pavyzdžiui, jei pakuojate daiktus iš tam tikros svetainės dalies, taip ir pažymėkite. Kai kurios pakavimo priemonės yra specialiai pritaikytos tam tikriems reikmenims, todėl panaudokite ir jas. Taip pat būtinai pažymėkite, kuriose dėžėse yra dūžtančių daiktų, ant kurių jokių būdu negali patekti drėgmės.

 

5. Pakuojama viskas iš eilės

 

Prieš pradėdami būtinai įvertinkite, ką norėsite pergabenti į naują būstą, o ko verčiau būtų atsisakyti. Dauguma iš mūsų namie turi pakankamai senų, nenaudojamų daiktų, kuriais turėjome atsikratyti dar prieš kurį laiką. Gerai apgalvokite, ar tokie daiktai yra verti vietos Jūsų namuose. Taip sutaupysite laiko, vietos ir medžiagų.

Tikimės, kad šių klaidų Jums pavyks išvengti ir persikraustymas taps sklandžiu procesu, nereikalausiančiu papildomų piniginių išlaidų bei laiko.