lovos

7 svarbūs dalykai renkantis miegamojo lovą

Lova – svarbiausias miegamojo elementas. Tas jausmas, kai gali įkristi tarsi į minkštą pūkinį debesį, apsikabinti pagalvę ar mylimą žmogų ir saugiai užmigti yra pats geriausias. Vis dėlto, kokybiškas miegas – bene didžiausias gyvenimo pilnatvės ir laimės šaltinis. Tačiau pasirinkus netinkamą lovą ar jos čiužinį, šio jausmo galima labai greitai netekti. Tad, kad taip nenutiktų, pateikiame 7 dalykus, į kuriuos siūlome atkreipti daugiau dėmesio perkant lovą.

1. Lovos dydis

Mažas kambarys ir didelė lova sunkiai suderinami dalykai, tačiau kai lova mažesnė, pavyzdžiui, pusantrinė, didelė tikimybė, kad dviese joje taip pat neišsimiegosite. Menkas malonumas miegoti susispaudus karštą naktį ir stengtis neiškristi iš lovos, laikantis krašto. Jei jau susiruošėte pirkti naują lovą, svarbiausia – atkreipkite dėmesį į tai, kas joje miegos – jūs, vaikai, jūs su partneriu, galbūt tai bus svečių lova. Nuo to priklauso jos dydžio pasirinkimas.

2. Baldo aukštis

Pastaruoju metu labai madinga miegoti ant čiužinio, tiesiog patiesus jį ant miegamojo grindų. Atrodytų, kame čia problema? Vis dėlto, toks miegojimas kenkia sveikatai. Be to, žemos lovos didina riziką pasitempti nugarą ar kitą kūno dalį. Norite miegoti patogiai ir kokybiškai pailsėti? Rinkitės aukštesnę lovą. Geriausia, kai atsisėdus ant jos, kojos pilna pėda siekia grindis ir yra sulenktos stačiu kampu. Perkant internetu, taip atrasti tinkamą lovą gali būti kiek sudėtinga, tad geriau jau nuvykite į salonus ir patys išbandykite baldus. Tokią galimybę visada suteikia „Magrės baldai“.

3. Atrama ir karkasas

Baldo ilgaamžiškumas priklauso ne tik nuo gamyboje naudotų medžiagų, bet ir nuo konstrukcijos. Atkreipkite dėmesį kaip sudėliotas karkasas čiužiniui, kokio storio lentos naudojamos, kokia mediena buvo naudojama. Detalės yra svarbu, tad kuo daugiau jų pastebėsite, tuo geresnį baldą išsirinksite. Aišku, nebijokite konsultuotis su salono konsultantais, jie padės išsirinkti geresnį baldą ir įvertinti jo ypatybes atsižvelgiant į Jūsų poreikius.

4. Lovos galvūgalis

Daugelis galvoja, kad lova su galvūgaliu yra tik dizaino elementas, pagyvinantis miegamojo interjerą. Tačiau iš tiesų ši baldo dalis yra labai praktiška sienos apsauga. Ypač jei sienos baltos, o Jūs mėgstate ryškiaspalvę patalynę ir dar atsirėmus į sieną skaityti. Na, kas jau kas, bet jūs tikrai turėtumėte suprasti, koks baisus darbas yra nušveisti nuo patalynės audinių spalvotai nusidažiusias sienas.

5. Čiužinio dydis

Per didelis čiužinys bus nepatogus ir netilps į lovos rėmą. Be to, tikėtina, kad ir nepatogiai įdubs, nes neturės atramos ir nesieks čiužinio grotelių. Todėl, kai rinksitės lovą, svarbiausia – atidžiai rinkitės ir čiužinį, matuokite ar bent jau tiksliai žinokite baldo ir čiužinio matmenis.

6. Čiužinio minkštumas

Kietas čiužinys tolygu įsitempę raumenys ir maudžiamas visas kūnas. Tai tikrai neskamba kaip geras ir malonus poilsis, ypač, kai reikia keltis į darbą ir dar ten atplušėti visą brangią dieną. Geras poilsis – geros nuotaikos ir produktyvumo garantas, tad perkant lovą, išbandykite ją. Išbandykit skirtingo minkštumo čiužinius ir išsirinkite tą, ant kurio gulėdami jaučiatės geriausiai.

7. Kaina

Na, paskutinis kriterijus, tačiau ne mažiau svarbus – tai finansinės galimybės. Nebūtina pirkti brangiausios ir madingiausios lovos, jeigu ši neatitinka Jūsų bendrų poreikių. Nepatogi, tačiau graži lova neatlieka pagrindinės funkcijos, o kaina dažniausiai priklauso būtent jų papildomų dekoracijų. Rinkitės balansą ir ištaikykite geriausią tiek kainos, tiek kokybės santykį.