Apie ką per dažnai nepagalvojama?

Gyvenime yra dalykų, apie kuriuos tenka galvoti nuolat, kasdien. Tai tokie rūpesčiai kaip mitybą ar darbas, šeimos reikalai. Visgi įsisukę į darbus neretai pamirštame net svarbius dalykus – jie turėtų būti prioritetai, tačiau tokiais nėra. Pagalba ir vitaminai sportuojantiems, poilsio ir darbo režimas, sveikata – vos keli tokie, kuriuos aptarsime.

 

Ilsėtis – būtina

 

Dažnas apie poilsį, atostogas galvoja kaip apie prabangos reikalą. Regis, nėra nei laiko tam, nei pinigų. Juk poilsį reikia užsidirbti. Be to, kur čia ilsėsies, jei namie laukia vakarienės nevalgę vaikai, augintiniai, o savaitgalį reikia suspėti ir išskalbti, išlyginti drabužius, ir susitvarkyti namus, ir daugiau maisto pagaminti, ir vaikams padėti susitvarkyti su namų darbais.

 

Tačiau ar dėl skalbinių gyvename? Ar pasitenkinimo duoda iššveista spintelė? Kas nukenčia, jei vakarienei kartą per savaitę suvalgome šaldytų virtinių? Daugelis pritars – ne, niekas nesikeičia, tik turime daugiau laiko… sau. Tas laikas sau yra tiesiog gyvybiškai būtinas. Jis reikalingas tam, kad apskritai turėtume jėgų kasdien atsikelti ir vykdyti rutinines užduotis ar ieškoti sprendimų iššūkiams.

 

Sportuoti būtina taip pat

 

Svarbu ne tik judėti: tokie dalykai kaip vitaminai sportuojantiems ar gera apranga taip pat reikšmingi. Esmė ta, kad ėjimas į parduotuvę ar bėgimas į troleibusą tikrai nėra pakankamas judėjimo kiekis per dieną. Turime tai daryti rimčiau. Kartais sportas net būna poilsio forma, kur iškrauname blogą energiją, pasisemiame geros.

 

Įsigykite geros, kokybiškos sportinės aprangos, avalynės, reikiamų kitų priemonių ir imkitės pokyčių. Tai visapusiškai naudinga. Nepamirškite, kad geros priemonės ir netgi maisto papildai sportui labai praverčia siekiant visokių rezultatų: ir sveikatos, ir energijos, ir raumenų.

 

Nauji dalykai

 

Gyvenime svarbu pasirūpinti džiaugsmu, aistra. Tai padaryti labai padeda naujovės. Drąsiai imkitės mokytis tiek savarankiškai, tiek ir kokiuose kursuose. Net ir vitaminai sportuojantiems gali būti nauju džiaugsmingu dalyku – tik pasirinkite gerus ir stebėkite pokyčius.

 

Tai, kaip gyvename už darbo ribų, be galo svarbu. Kuo geriau jausimės, tuo geriau ir mėgausimės gyvenimu. Tada darykite viską, ko reikia – negaiškite laiko. Nuo tiesiog poilsio iki mokymosi: viskas galiausiai turės neįkainojamos vertės.