Atostogauk su mumis

Kelionių agentūra – tai įmonė, kuri teikia kelionių paslaugas, įvairią informaciją apie turizmo galimybes, keliavimo būdus, kelionių kryptis, užsienio šalis, turistines vietas, ji padeda susiplanuoti kelionės maršrutą, suranda viešbučius, lėktuvo bilietus, organizuoja pažintines eksursijas ir įvairias pramogas kelionės metu. Dažniausiais kelionių agentūra yra tarpninkams tarp kelionės organiozatorių ir keliautojų. Žinodama paklausias vietas, siūlo organizatorias būtent tas atostogų kryptis, kurios pritraukia daugiausia žmonių. Jei jūs be proto mėgstate keliauti ir norite atidaryti kelionių agentūrą, padėti žmonėms pažinti pasaulį, aplankyti neatrastas šalis, tuomet teks šiek tiek padirbėti.

Jei norite organizuoti vietinio turizmo keliones po Lietuvą ir ne tik, jūs turėsite tam gauti kelionių organizatoriaus pažymėjimą,kuris suteiks jums teisė organizuoti keliones. Jei jūsų įmonė atitinka vis keliamus reikalavimus, tokį pažymėjimą gausite be jokio vargo. Jį jums išduos Lietuvos Respublikos valstybinis turizmo departamentas prie LR ūkio ministerijos. Iškart, kai tik atsiimsite šį dokumentą, galėsite išdidžiai vadintis kelionių organizatoriumi.

Tačiau prieš tai turėsite įvykdyti keletą reikalavimų. Turite teikti visas, su kelionėmis susijusias paslaugas, pardavinėti visų aviakomopanijų, jūrų keltų, traukinių, autobusų bilietus, rezervuiti viešbučius, hostelius ir nakvynės namus viso pasaulio šalių viešbučiuose, tai daryti galite tiesiogiai arba pasinaudodami kitų pagalba, taip pat pagal kiekvieno kliento pageidavimus ir norus, organizuoti įvaraus pobūdžio verslo, poilsines, pažintines, savaitgalio keliones, pardavinėti ir Lietuvoje veikiančių kelionių organizatorių rengiams užsakomasias keliones ir bendradarbiauti su jais, parduoti ir tarptautinių kelionių organizatorių rengiamas keliones, dirbti su reikiama kelionių agentūra, nors ji yra už tūkstančių kilometrų, taip padėti ruošti konferencijas, renginius ir įvairias motyvacines keliones Lietuvoje ir užsienyje, tvarkyti vizas ir kitus kelionėms reikalingus dokumentus, taip pat tikslingai informuoti keliautojus apie kiekvieną šalį.

Kelionių agentūra turi būti patikima. Geriausia yra turėti savo internetinį tinklalapį, kuriame galėtumėte skelbti visą informaciją, nes potencialūs klientai kelionių pasiūlymų ieško būtent internete ir tik paskui, jei jiems kyla neiaiškumų ar prireikia kokios nors pagalbos skambina į biurą ir kalbasi su organozatoriais asmeniškai. Internetinis tinklapis turi būti sukurtas kokybiškai ir profesionaliai, kad kiekvienas klientas, jame apsilankęs rastų visą, jį dominančią informaciją, visas kainas, nuotraukas, kelionių aprašymus, taip pat kiekvienos šalies nedidelius aprašymus, kad būtų pateikta informacija apie jos gyventojus, lankytinas vietas, žymius žmones, pramogas, šventes, ekonominę, politinę situaciją, taip pat kultūrą, vietinius papročius, labiausiai turistus viliojančius objektus, tradicinį maistą, klimato sąlygas ir t.t. Jei norėsite pritraukti kuo daugiau žmonių, kurie norėtų pasinaudoti jūsų kelionių agentūra, turėsite ruošti akcijas, specialius pasiūlymus. Taip pat labai naudinga leisti žmonėms siųsti jums savo atsiliepimus ir įspūdžius iš kelionių, taip jūsų kelionių agentūra ir jos svetainė atrodys gyvesnė ir labiau patikima.

Informacija iš turrisa.lt