kompresoriai automobilio plovimui

Automobilio plovimas – kas, kaip ir kur?

Įsigijus naują automobilį, ypač jaunam žmogui, dažnai kyla nemažai klausimų apie transporto priemonės plovimą. Apklausus savus, dažniausiais girdimas atsakymas – „važiuok į plovyklą ir nesuk galvos“. Visgi, kartais tuo suabejojama. Nors šiandien vis labiau populiarėja rankinės plovyklos, kur vairuotojas pats savo rankomis plauna automobilį, vis dažniau mąstoma, kad gal reikėtų tai daryti savo nuosavame kieme? Ypač jei yra galimybė. Pakalbėkime apie automobilio plovimo salone ir namuose privalumus ir trūkumus.

Plovykloje

Pirmasis dalykas, kas džiugina, plaunant automobilį plovykloje – nieko nereikia daryti patiems. Mašina bus nuplauta, numuiluota, nublizginta ir nupoliruota. Specialūs oro kompresoriai sustiprina vandens slėgį, tad srovė būna stipresnė, lengviau nuplaunanti purvą. Tokį efektą plaunant namuose gali būti sudėtinga. Nebent turite specialią įrangą.

Visgi, yra vienas minusas – finansinės išlaidos. Jei orai nekokie, automobilį plauti gali tekti bent kartą per savaitę. O ypač jei važinėjama nelygiais dulkėtais keliais. Dulkėta, purvina mašina tikrai nedžiugina nei vieno vairuotojo, juk savuoju automobiliu dažnai norisi didžiuotis, džiaugtis ir visiems rodyti. O finansinės plovimo išlaidos gali nemažai atsieiti. Kartais pagalvoji, gal geriau daugiau įdėti pastangų patiems nei švaistyti pinigus automatizuotam plovimui?

Nuosavame kieme

Kitas dalykas, kai plaunate savo automobilį patys – galite nublizginti kiekvieną dalį, pastebėsite net mažiausias smulkmenas. Tačiau tam reikės skirti nemažai savo laisvo laiko, o ypač saulėtus savaitgalius. Be to, prireiks slėginio plautuvo. Buitinėje kalboje šie dar kitaip žinomi kaip kompresoriai ar tiesiog „karcher‘is“. Tokios priemonės nemažai kainuoja. Tačiau tuo pačiu tokia investicija naudinga tampa ne tik automobilio plovime. Su aukšto slėgio plovykla galima nesunkiai nuplauti lauko baldus, laiptus, terasas, dviračius.

Visgi, reikėtų įvertinti laiko sąnaudas, įdedamas pastangas ir finansines išlaidas. Vieniems atrodo geriau kas savaitę keliauti į plovyklą, kiti labiau investuoja į buitinę įrangą. Mūsų siūlymas – atsižvelgti į turimas sąlygas. Automobilio daugiabučio kieme nusiplauti nepavyks, o štai jei gyvenate nuosavame name – sąlygos tam tiesiog puikios. Tad viskas priklauso nuo turimų finansinių galimybių ir bazinių aplinkybių.