Darbuotojai

15 straipsniai

Ką padovanoti laisvai samdomam darbuotojui?

Dovanos darbuotojams – tai, kas maloniai nuteikia ir motyvuoja. Progų jas įteikti pasitaiko pačių įvairiausių. Tačiau, ar kada nors teko susimąstyti, ką padovanoti laisvai samdomam darbuotojui (angl. freelancer)? Štai keletas originalių ir praktiškų idėjų.

Praktiškos verslo dovanos – kodėl verta?

Praktiškos verslo dovanos – viena iš geriausių idėjų siekiant nudžiuginti partnerius, kolegas ar darbuotojus. Didelį jų pasirinkimą galima rasti internetinėje svetainėje Biurogidas.lt. Tačiau priežasčių rinktis tokias priemones yra ir daugiau. Taigi, nepraleiskite progos sužinoti, kokios jos.

teksto vertimas, vertėjas, vertimo paslaugos

Kaip atpažinti puikų vertėją?

Teksto vertimas – atsakingas ir daug patirties reikalaujantis darbas. Tam, kad tokia paslauga būtų atlikta kokybiškai, o rezultatas džiugintų klientą, svarbu išmanyti įvairius subtilumus. Be to, verta nepamiršti ir asmeninių žmogaus savybių, kurios taip pat labai svarbios. Taigi, kylą klausimas, kaip atpažinti savo darbą puikiai išmanantį vertėją?

Ką veikia administratoriai?

Biuro administratorius – kone mistinė profesija. Visi žino, kad toks yra ir kad jis labai reikalingas. Tačiau niekas iki galo nesupranta, ką vis dėlto administratorius veikia per visą dieną. Vaikšto? Verda kavą? Rūpinasi švara? Naudojasi dokumentų valdymo sistema? Taip, ir dar daugiau.

pramoniniai ventiliatoriai, spalvos, vėdinimas

Du būdai, kaip pagerinti darbuotojų produktyvumą

Turint nuosavą įmonę, būtina atsižvelgti į darbuotojų gerovę. Gi norisi, jog jie dirbtų produktyviau ir jų gerovė būtų užtikrinta. Didžiausias darbingumo rodiklis – sveikata. Tad kyla klausimas: kaip ją pagerinti?