dovanos darbuotojams, gimtadieniai, įmonė

Darbuotojų gimtadieniai – visos įmonės šventės

 

Darbdaviai dažnai nežino, ar darbuotojams jų gimtadienio progomis reikėtų kažką padovanoti. Kai kurie mano, kad visi darbuotojai turėtų sudėti į bendrą fondą ir kažką nupirkti. Visgi, dovanos darbuotojams gimtadienio proga nuo įmonės darbdavių yra labai gražus gestas, net jeigu tai – tik nedidelė smulkmena.

 

Kiek skirti dovanoms?

 

Tai priklauso nuo įmonės, kiek ji gali skirti dovanai, tačiau ji neturėtų būti labai brangi. Daug išlaidų pareikalaujančios dovanos gali iššvaistyti daug įmonės lėšų, ypač jeigu įmonėje dirba didelis skaičius darbuotojų.

 

Svarbu, kad dovanos nebūtų ir per daug pigios. Pavyzdžiui, jeigu padovanosite vieną tušinuką su įmonės logotipu, su kuriuo darbuotojas net rašo darbe, nebus įspūdinga dovana ir dovanos gavėją tik nuvils.

 

Pagalvokite, koks biudžetas turėtų būti skirtas įmonės darbuotojų dovanoms per metus. Taip galėsite sužinoti, kiek galėsite skirti kiekvienam darbuotojui atskirai.

 

Ką dovanoti?

 

Jeigu jau apgalvojote dovanoms skirtą biudžetą, galite pradėti mąstyti apie dovanų idėjas. Turėkite omenyje, kad dovanos darbuotojams turi būti vienodos arba bent jau labai panašios. Negalite suskirstyti darbuotojus į grupes, kurie gaus vertingesnes, o kurie pigesnes dovanas. Geriau pagalvokite apie tokias dovanas, kurios patiktų visiems.

 

  • Tortas ar pyragas. Darbuotojui bus puiki staigmena, jeigu su visu kolektyvu pasveikinsite, o paskui dar pasidarysite trumpą pertraukėlę ir paskanausite jūsų užsakytu tortu ar pyragu.
  • Dovanų kuponai. Tai labai universali dovana, kuri tinka visiems darbuotojams. Jūs padovanojate, bet pačią dovaną darbuotojas galės išsirinkti pats vėliau parduotuvėje, iš kurios kuponą pirkote.
  • Įmonės suvenyrai. Tai gali būti įvairūs įmonės daiktai su logotipu, tačiau įsitikinkite, kad darbuotojas ras kur juos panaudoti. Pavyzdžiui, labai praversti gali puodelis, iš kurio bus galima gerti darbe. Taip pat užrašų knygutė ar darbo kalendorius gali būti puikios dovanos darbuotojams. Galite padovanoti ir drabužių su įmonės logotipu: marškinėlių, bliuzonų. Jie dažnai būna labai patogūs, todėl darbuotojai juos mielai nešioja.

 

Nebijokite sugalvoti ir originalesnių dovanų, kurios susijusios būtent su jūsų įmone. Galite atrasti kokią tradiciją, su kuria gali būti susijusios visos dovanos. Ir nesvarbu, kad dovanos bus vienodos. Darbuotojai apsidžiaugs, kad pasveikinsite, o ne todėl, kad išrinksite tik jiems išskirtinę dovaną.