pramoniniai ventiliatoriai, spalvos, vėdinimas

Du būdai, kaip pagerinti darbuotojų produktyvumą

Turint nuosavą įmonę, būtina atsižvelgti į darbuotojų gerovę. Gi norisi, jog jie dirbtų produktyviau ir jų gerovė būtų užtikrinta. Didžiausias darbingumo rodiklis – sveikata. Tad kyla klausimas: kaip ją pagerinti?

Sportas – visada geras pasirinkimas

 

Norint, jog jūsų darbuotojai jaustųsi puikiai– organizuokite sporto užsiėmimus. Geriausia, jeigu skirtumėte tam laiko bent pusvalandį prieš darbo pradžią. Surengus bent minimalius sporto užsiėmimus, jau po savaitės pastebėsite, jog žmonės darbo vietoje bus žvalesni bei labiau nusiteikę darbui. O tai paskatins darbo našumą ir produktyvumą.

 

Pramoniniai ventiliatoriai – pagerina sveikatą

 

Kitas būdas, kuris skatina darbo produktyvumą ir gerina darbuotojų savijautą – pramoniniai oro kondicionieriai. Jų yra keletas rūšių: tie, kurie traukai orą, bei tie, kurie ventiliuoja.

 

Pirmasis yra puikus pasirinkimas darbo patalpoms, kurios turi blogą kvapą ar turi pelėsį. Kondicionavimo sistema puikiai pašalina tą kvapą, bei pelėsį, todėl tai apsaugos darbuotojus nuo diskomforto bei pelėsinio grybelio sukeltų ligų.

 

Ventiliuojantys pramoniniai kondicionieriai – puikus pasirinkimas uždaroms patalpoms. Ilgainiui esant tokioje patalpoje, patalpa sudūsta ir nešvarus oras niekur nedingsta. Visos dulkės ir nešvarumai sklando ore ir taip gali sukelti daugelį alergijų ar netgi astmos priepuolius. Čia puikiai pasitarnauja pramoniniai ventiliatoriai. Jie valo nešvarų orą ir pateikia jį atgal į patalpą gryną bei švarų. Tai paskatina darbuotojų itin didelį darbo produktyvumą, nes gavus gryno ir šviežio oro, žmogus pradeda greičiau kvėpuoti ir tai pagreitina ne tik smegenų, bet ir visų organų veiklą.

 

Apie tai pasakoja ir įmonės vadovas Gintautas: „Niekada nemaniau, jog pramoniniai ventiliatoriai gali būti tokie veiksmingi. Anksčiau susidurdavau su karštomis patalpomis ir nedarbingais darbuotojais. Viskas pasikeitė, kai į patalpas buvo įmontuoti ventiliatoriai. Didelis švaraus deguonies kiekis užpildė ne tik patalpas, bet, atrodo, jog ir darbuotojų širdis. Nuo šiol jie dirba itin produktyviai.“

 

Taigi, norint paskatinti darbuotojų darbingumą, svarbiausia yra atsižvelgti į jų sveikatą. Svarbu yra nepamiršti teikti darbuotojams sporto bei šviežio deguonies kiekio.