Gimtadieniai biure – kaip švęsti ir ką dovanoti?

Be gimtadienių šventimo neapsieiname ne tik namuose su šeima, bet neretai nai juos švenčiame ir darbe. Visgi, darbo aplinkoje šie dažnai būna subtilesni, ramesni, dažniau oficialesni jubiliatų dienų paminėjimai. Visgi, dažnai trūksta idėjų, norisi nuveikti kažką įdomesnio ir taip nustebinti gimtadienį švenčiančius kolegas. Tad pateikiame kelis pasiūlymus šventės organizavimui. Ir dovanų rinkimui.

 

Dovana – pagal žmogų

 

Dažnai biure švenčiant gimtadienių, pasirenkamos subtilios ir solidžios, pernelyg emocijų nekeliančios verslo dovanos. Tačiau šiandien jos gali būti kitokios! Įdomesnė, šmaikštesnės, žaismingesnės. Daugelis dirbančiųjų biure mano, kad verslas ir turi išlikti solidus, rimtas. Tačiau gimtadieniai yra smagios šventės, per kurias žmonės atsipalaiduoja! Tad jei švenčiate gimtadienius darbo aplinkoje, ir dovaną žmogui rinkite pagal jo asmenybę. Tai gali būti ne tik raktų pakabukas ir tradicinis naujas puodukas su linksmu užrašu. Pateikiame kelias mintis dovanoms.

• Stalo žaidimas;

• Darbo stalo reikmenų rinkinys;

• Kompiuterio dėklas;

• Užrašų knygelės ir rašiklio komplektas;

• Įdomi knyga.

Gimtadienio šventimas biure

 

Jei manote, kad biure švęsti gimtadienius nepriimtina – anaiptol taip nėra ir Jūs smarkiai klystate. Oficialios verslo dovanos šiandien yra atgyvena, tad norėdami sugalvoti kažką geresnio – pasitelkite savo vaizduotę. Be to, daug žaismingų ir žavių dovanų galite rasti ir elektroninėje raštinės ir kanceliarinių prekių parduotuvėje „Biuro gidas“.

 

• Organizuokite visos biuro komandos šventę, minėdami tą mėnesį buvusius darbuotojų gimtadienius;

• Organizuokite savaitgalio išvykas, skirtas paminėti gimtadieniams;

• Nebijokite padaryti nedidelės pertraukos nuo darbų ir sužaiskite smagų žaidimą bei suvalgykite torto;

• Galų gale, pažinkite vieni kitus ir nuveikite kažką, kas taip pat veiktų kaip komandos formavimas.

 

Gimtadieniai biure gali būti labai linksmos šventės, jei nebijosite pažvelgti į šią progą kitu žvilgsniu ir šiek tiek kūrybiškiau, vengiant to įprasto visiems pažįstamo oficialumo, kuris neleidžia giliau pažinti žmonių, su kuriais dirbame. Gimtadieniai yra ne tik proga susipažinti, bet ir pailsėti, perplanuoti savo darbus ir leisti sau šiek tiek atsipalaiduoti. Tegul ir verslo dovanos bus suteikiančios daugiau džiaugsmo, o ne išspaudžiančios tik varganą oficialią ir nenuoširdžią šypseną. Visi žmonės yra žmonės. Tegul ir darbo aplinka kelia teigiamas emocijas, o ne nuolatinį stresą ir nuovargį.