verslo dovanos, dovanos partneriams, originali dovana

Išskirtinių verslo dovanų paieška: ką rinktis?

Sugalvoti, ką dovanoti padovanoti verslo partneriams, kolegoms ar darbuotojams, gali būti pakankamai sudėtinga. Šiais laikais, kai pasiūla yra milžiniška, o rasti daiktą, kuris nustebintų ir paliktų neišdildomą įspūdį, ypač sunku, dažnai prireikia originalių idėjų. Taigi, kokios tos originalios ir išskirtinės verslo dovanos, kurias galite rasti svetainėje Biurogidas.lt?

 

Išmanūs sprendimai

 

Vienas iš pirmųjų pasirinkimų tiems, kurie mėgsta šiuolaikiškus sprendimus ir patogumą – pieštukinė su laikrodžiu. Ji gali praversti kiekvienam dirbančiam biure arba namuose. Be to, kad į tokią pieštukinę patogu susidėti įvairias kanceliarines priemones (rašiklį, žirkles ir pan.), joje yra integruotas elektroninis laikrodis ir kalendorius, kuris neleidžia pamiršti, kokia šiandien diena.

 

Mėgstantiems sportuoti

 

Kilimėlis sportui gali būti kita puiki verslo dovana. Jei turite partnerį, kolegą ar darbuotoją, kuris mėgsta aktyviai leisti laisvalaikį, įteikdami tokį daiktą tikriausiai neprašausite. Manote, kad vien to nepakaks? Tuomet priderinkite patogią plastikinę gertuvę, kurią patogu nešiotis su savimi. Tokios verslo dovanos puikus būdas parodyti dėmesį ir rūpestį – juk sportas padeda palaikyti ne tik gerą sveikatą, bet ir nuotaiką. Visas jas rasite internetu: Biurogidas.lt.

 

Iškylų fanams

 

Jei ieškote kažko itin originalaus ir praktiško iškylų mėgėjams, pasirinkdami specialius tam skirtus rinkinius, tikrai pataikysite į dešimtuką. Patraukliai atrodantys nedidukai lagaminai, užpildyti maisto gaminimo ir valgymo įrankiais, yra ilgaamžiai ir atrodo labai stilingai. Tokią dovaną labai paprasta supakuoti – tiesiog pasirinkite mėgstamos spalvos popierių ir papildomas dekoracijas.

 

Gėrimų degustatoriams

 

Dar viena itin prabangiai atridanti dovanos idėja – vyno įrankių rinkinys. Jis labai tiks tiems, kurie mėgsta skanauti vyną, šampaną ar kitus gėrimus. Išskirtinai atrodančios medinės dėžutės, turėtų sužavėti tuos, kurie vertina kokybę. Net neabejokite tokios verslo dovanos, nepaliks abejingų, jas lengvai rasite svetainėje Biurogidas.lt. Svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, jog galite rinktis iš įvairių tokių dėžučių formų – stačiakampių ir apvalių.

 

Vis dar svarstote, kaip nustebinti verslo partnerius, kolegas ar darbuotojus? Tuomet šios idėjos gali jums labai praversti. Drąsiai pasinaudokite jomis ir išsirinkite labiausiai tinkantį variantą. Visas šias prekes galite rasti internetinėje svetainėje. Nieko nelaukite ir užsisakykite jau dabar!