Kaip išsirinkti aukso juvelyrikos dirbinius?

Nesvarbu, ar laukia artimosios jubiliejus, ar norite pasilepinti pačios, ar ieškote vestuvinio žiedo. Jei jūsų tikslas – auksiniai papuošalai internetu, greičiausiai suksite galvą, kaip juos išsirinkti. Tai nėra taip jau sunku, bet jei būsite neatidžios, tikrai galite nudegti ir iššvaistyti laiką bei pinigus veltui. Tad pateikiame esminius patarimus, ko nereikėtų pamiršti.

 

Pirkite iš patikimos vietos

 

Kad ir kokio papuošalo ieškotumėte, nepirkite jo bet kur. Nei masinės įvairių prekių siūlančios parduotuvės, nei neaiškios elektroninės krautuvėlės negalės užtikrinti aukštos kokybės. Kitaip tariant, galite nusipirkti katę maiše.

 

Nenorite taip rizikuoti? Tiesiog įsitikinkite, kad el. parduotuvė turi licenciją. Geriausia, jei čia dirba juvelyrai, kurie patys kuria papuošalus. Net jei domina auksiniai papuošalai internetu, gerai rinktis tokią vietą, kuri turi ir fizinį saloną.

 

Pasidomėkite tiek užsakymo, tiek pristatymo sąlygomis. Įsitikinkite, kad papuošalus tikrai galima grąžinti, jiems taikoma garantija. Taip apsidrausite nuo netikėtumų, žinosite savo teises.

 

Pasidomėkite kokybe

 

Kokybė atrodo kaip nuvalkiotas žodis, visgi niekur jos neišvengsime. Jei norote, kad papuošalai – žiedai, auskarai, pakabukai ar sagės džiugintų ilgus metus, nepirkite bet ko. Pasidomėkite, kokia praba žymimi papuošalai, ar jie tikrai prabuoti. Jei yra brangiųjų akmenų, pasidomėkite ir jų kokybe – ar akmenys sertifikuoti? Be to, svarbu ir kaip jie įtaisyti. Tokius dalykus dažnai galima pamatyti ir iš nuotraukų.

 

Nepamirškite dizaino svarbos

 

Tam, kad auksiniai papuošalai internetu nenuviltų, derėtų įvertinti jų dizainą. pagalvokite, ar dirbinys bus patogus – ar jis neužsikabins už drabužių, ar netrins pirštų, ar nedirgins odos, ar nekels alergijos? Tai, atrodo, elementarūs dalykai, visgi dažnai jie pamirštami.

 

Žinoma, galiausiai papuošalai turi būti ir estetiškai patrauklūs. Tačiau tokia savybė svarbi tik įvertinus komfortą ir kokybę. Nedarykite šios prioritetinės klaidos.

 

Dydis – tikrai svarbu

 

Labai dažnai perkant internetu sunku numatyti reikiamą dydį. Geriausia pasinaudoti gudrybėmis, išsimatuoti reikiamas kūno dalis ir įvertinti informaciją prekės apraše. Kitu atveju reikės arba grąžinti prekę, arba gaišti laiką ir pinigus užsisakant juvelyro paslaugas.

 

Jei tinkamai pasiruošite, reikiamus kokybiškus ir gražius papuošalus tikrai rasite lengvai. Auksiniai papuošalai internetu – tai galimybė sutaupyti laiko ir pinigų, visgi ir čia reikia atsakomybės.