vokai, laiškas, daiktai ant stalo

Kaip parašyti nepamirštamą laišką?

Laiškai – atgyvena? Klystate. Taip tik atrodo, nes didžiąją dalį mūsų kasdienybės šiandien užima įvairūs technologiniai dalykai. Jau esame įpratę rašyti elektroninius laiškus, tačiau dėl to rašomi ranka turi tiesiog neįkainojamos vertės. Tiesa, laiškas turi būti geras viskuo – svarbūs ir žodžiai, ir vokai, ir kitoks apipavidalinimas. Tad pateikiame kelis patarimus, kaip viską padaryti.

 

Didžiausia reikšmė – tekstui

 

Laiško esmė yra tam tikra žinutę, kurią norite perduoti adresatui. Tai gali būti ir kvietimas apsilankyti šventėje, ir prisipažinimas meilėje, ir paprasčiausias noras dėl kažko pasveikinti ar kažkuo pasiguosti patiems. Nesvarbu, koks yra turinys – jam perteikti žodžiai turėtų būti pasirenkami labai kruopščiai ir atidžiai.

 

Rašydami laišką galvokite ne tik apie save, tai, ką norite pasakyti, bet ir apie kitą žmogų – visai kaip tikrame pokalbyje. Apgalvokite, kas tam žmogui patinka, kas jį gali prajuokinti, pradžiuginti. Tuo atveju, jei rašote ne apie laidotuves ar ligą, venkite daugybės negatyvių dalykų – tegul perskaitęs laišką žmogus pasijunta žymiai geriau.

 

Šiuo atžvilgiu gali būti pasirenkama net tam tikra apdaila. Pavyzdžiui, vokai gali būti labai elegantiški arba margi, spalvingi. Jie gali būti ir visai balti, formalūs. Panašiai ir su turiniu – jis turėtų traukti, dominti, ir būti susijęs su visomis kitomis laiško detalėmis bei savybėmis.

 

Kaip papuošti laišką?

 

Jei norite, kad laiškas būtų unikalus, tikrai paliktų įspūdį, pasistenkite jį dekoruoti, suteikti jam originalumo. Tai tikrai nėra sunku, net nebūtina būti kūrybiškiems. Žinoma, galite ką nors nupiešti pasirinkta tematika, ar nubraižyti net kokią schemą, pavyzdžiui, kaip labai mylite žmogų. Bet taip pat galite ir apklijuoti laišką lipdukais, aplikacijomis. Gera idėja – ir rašyti kaip nors taip, kad būtų vietos tokioms detalėms.

 

Individualiai gali būti puošiami ir vokai. Galite juos apipiešti, apklijuoti. Visgi nepersistenkite – laiško informacija turi būti lengvai randama ir įskaitoma. Tačiau kelios puošnios detalės tikrai nepakenks.

 

Tiek parašyti, tiek papuošti laišką nėra sudėtinga. Būkite nuoširdūs – turbūt nėra geresnės vietos tikriesiems jausmams išreikšti. Nepamirškite to, kam rašote, ir tikrai sulauksite džiaugsmingo atgalinio ryšio.