autodalys, automobilio salonas, moters kojos automobilyje

Kaip pasiruošti pavasariškai kelionei?

Orams pagaliau atšilus tiesiog traukte traukia keliauti. Vieni gali sau leisti traukti į dar šiltesnius kraštus ar tiesiog pažinimui į kitas šalis. Jiems itin aktualūs pigūs skrydžiai. Tačiau tiesa ta, kad smagiai praleisti laiką galima ir mūsų šalyje – net ir keliaujant tiesiog automobiliu. Visgi ir tokiai kelionei reikia pasiruošti. Tinkamos autodalys, gera kryptis, gera kompanija – keli dalykai, kurie leis nuotykiu iš tiesų mėgautis.

 

Gera kryptis – gera kelionė

 

Jei norite, kad keliauti automobiliu būtų išties smagu, pirmiausia pasirinkite gerą kryptį ir netgi kelionės laiką. Juk, pavyzdžiui, keliauti purvynais, kaimo keliukais, žvyrkeliais tikriausiai nebus labai malonu. Tad rinkitės gerus kelius, susidarykite gudrų maršrutą, kuriuo važiuodami pamatytumėte kuo daugiau. Pamatyti mūsų šalyje tikrai yra ką – nuo jūros iki Molėtų observatorijos ar Velnių muziejaus.

 

Labai svarbus ir kelionės laikas, nes nuo jo taip pat priklauso komfortas. Pavasarį saulėtų dienų neabejotinai yra daugiau. Visgi planuokitės laiką taip, kad netektų ilgai važiuoti naktį ar anksti ryte, esant rūkui, lyjant. Taip prisiminimai tikrai bus smagesni.

 

Techninis pasiruošimas – būtinas

 

Jokia kelionė nebus gera, jei galvos skausmą kels laiku nepakeistos, nesuremontuotos autodalys. Automobilio techninė būklė turėtų būti tiesiog nepriekaištinga. Pasirūpinkite kuro baku, pasistenkite, kad padangos būtų pilnai pripūstos, kad netrūktų alyvos ir įvairių kitų dalykų. Taip pat turėkite akumuliatoriaus kroviklį.

 

Jei keliausite toliau ir vairuosite džipą, gali labai praversti ir atsarginė padanga, o kitais atvejais – tiesiog padangų remonto rinkinys. Apgalvokite, kokios problemos yra realiausios ir tiesiog užbėkite joms už akių.

 

Keliaukite ne su bet kuo

 

Kartais gyvenime reikia savarankiškų kelionių. Jos padeda geriau pažinti save, priverčia tobulinti įvairius įgūdžius, išmokti naujų dalykų. Tačiau ir kelionės su grupe gali suteikti naujų, nepakeičiamų potyrių.

 

Kelionė su nervinančiais žmonėmis gali būti naudinga, tačiau ar ji bus smagi – atviras klausimas. Įsivaizduokite: staiga reikalingos naujos autodalys, ir jūs neturite su kuo pasitarti, esate kažkuo kaltinami… Geriau ne tik viskuo pasirūpinti iš anksto, bet ir tiesiog keliauti su patikimais, gerai žinomais, širdžiai mielais žmonėmis.

 

Jei kelionės planavimui skirsite pakankamai laiko, tikrai džiaugsitės rezultatu. Svarbiausia – neskubėti, gerai apgalvoti įvairius aspektus ir tinkamai nusiteikti.