sekso pozos, vyras, moteris.

Kaip pasiruošti povestuvinei kelionei?

Povestuvinė kėlionė — tai viena laukiamiausių momentų kiekvienos nuotakos ir jaunikio gyvenime. Tai laikas, kai su savo mylimuoju, su kuriuo praleisi visą savo likusį gyvenimą pradedi naują šeimyninį etapą ir išvyksti pasimėgauti kartu begaline meile. Tačiau, kad malonumas būnant su mylimuoju būtų dar geresnis, reikia atkreipti į keletą aspektų, kurie dar labiau pasaldins medaus mėnesį.

 

Pasiruošimas vakarui

 

Itin svarbu, jog puikiai pasiruoštumėte bemiegėms meilės naktims. Galite nustebinti savo antrąją pusę, pasidomėjus, kokios egzistuoja pikantiškos sekso pozos. Suraskite keletą pačių egzotiškiausių variantų ir pasiūlykite juos išbandyti savo sutuoktiniui. Galite kiekvieną vakarą išbandyti kažką naujo — tai bus puiki ir itin romantiška vestuvinio gyvenimo pradžia, kurią prisiminsite dar ilgai.

 

Nepamirškite atrodyti puikiai

 

Nepaslaptis, jog medaus mėnesis yra skirtas glamonėms ir meilės vienas kitam rodymui. Parodykite savo antrajai pusei dėmesio ir miegamajame. Nepamirškite įsigyti itin seksualių apatinių. Jie pagyvins bei suteiks egzotikos Jūsų medaus mėnesiui, kuriame su mylimuoju galėsite džiaugtis ne tik meile, bet ir trykštančia aistra. 

 

Žaisliukai egzotikai

 

Jeigu norite nepamirštamos kelionės, įsidėkite ir įdomių sekso žaisliukų. Niekada nepamaišys ir visada sekso pozos bus paįvairintos, jeigu naudosite antrankius, botagėlius, raiščius ar kitokius sekso žaisliukus, kuriais parodysite valdžią miegamajame. Tai puikiai suteiks aistros ir nepamirštamumo įspūdžius tiems moterims ar vyrams, kurie nori sumažinti kompleksus lovoje. 

 

Papildomos veiklos

 

Nors ir romantika bei aistra itin reikalinga, nepamirškite, jog reikia ir užsiimti papildoma veikla. Raskite bendrų interesų ir susigalvokite veiklų, kurias galėtumėte nuveikti dienos metu. Itin suaurtina tokios veiklos kaip plaukimas, jodinėjimas. Taip pat, galite gamtoje ar ant jūros kranto pasidaryti romantišką pikniką — šia proga gali būti ne tik pasimėgaujama dideliu romantikos pliūpsniu, bet ir, kai niekas nemato, išmėginamos įvairios sekso pozos gamtoje.

 

Medaus mėnesis — vienas svarbiasių momentų jaunųjų gyvenime. Svarbu nepamiršti, jog jį reikia pasidaryti malonų sau ir praleisti kartu kuo daugiau nepakartojamo laiko.