lęšių kainos, lęšiai internetu, kontaktiniai lęšiai

Kelionės ir lęšiai – suderinama

Pavasaris ir vasara yra didžiųjų kelionių metas. Keliauti, žinoma, galima ne tik po užsienio šalis – žavingais ir dar neatrastais kampeliais vilioja ir Lietuva. Kad ir kur bekeliautumėte, tai daryti norisi kiek įmanoma patogiau. Visgi aktyvią išvyką gali apkartinti įvairios bėdos ir nutikimai, tačiau tam tikriems scenarijams galima užbėgti už akių ir pasiruošti iš anksto. Pavyzdžiui, žmonės, turintys regos sutrikimų ir nešiojantys lęšius, gali pasirūpinti tam tikrais aspektais, kad kelionės planai nebūtų sujaukti.

 

Atsarga gėdos nedaro

 

Šiandien kontaktinių lęšių kainos išties nėra didelės. Gerilesiai.lt kataloge galite rasti tiek vienadienių, tiek savaitei ar mėnesiui skirtų regos korekcijos priemonių. Jų pasirinkimas priklausys nuo to, kiek ilgai planuojate keliauti, ir kokios būklės yra turimi lęšiai. Jeigu žinote, kad juos greitu metu reikės keisti, geriau tai padaryti prieš kelionę nei rizikuoti gauti akių uždegimą ar jausti diskomfortą išvykoje. Jeigu nešiojate ir akinius, atsargumo dėlei su savimi pasiimkite ir juos.

 

Ką daryti, jei nešiojate tik lęšius?

 

Jeigu nuolat nešiojate lęšius, tačiau neturite akinių, visuomet pravartu įsidėti atsarginę lęšių porą. Kelių dienų kelionei veikiausiai pakaktų atsarginių vienadienių lęšių, o ilgesnei įsigykite kelioms savaitėms skirtus lęšius. Šių lęšių kainos, žinoma, didesnės nei vienadienių, tačiau mažesnės nei mėnesinių, todėl toks pasirinkimas – viso labo nedidelė investiciją į atsargumą. Gerilesiai.lt galėsite įsigyti bet kurias iš minėtų regos korekcijos priemonių. Jei atsarginių lęšių panaudoti kelionėje nereikės, tiesiog galėsite jais pakeisti blogus lęšius ateityje.

 

Gera higiena ir priežiūra – svarbiausia

 

Patys lęšiai labai retai sukelia problemų jų nešiotojams. Dažniausia to priežastimi tampa prasti higienos įpročiai ar netaisyklinga priežiūra. Šiandien lęšiai gaminami silikono hidrogelio pagrindu, todėl juos pamesti nėra lengva, nes šie puikiai prisitaiko prie akies formos. Žinoma, visuomet yra tikimybė, jog į akis gali patekti dulkių ar kitų nešvarumų, tačiau juos galima atsargiai ir laiku pašalinti nuplaunant akį. Tokiu atveju nemėginkite lęšių išiminėti nešvariomis rankomis, trinti akių ir panašiai. Tolimesnis gydymas tikrai neatpirks potencialios lęšių kainos. Gerilesiai.lt asortimente – ne tik lęšiai, bet ir jų priežiūrai skirtos priemonės. Pasirūpinkite dėklais, konteineriukais, lęšių skysčiu ar akių lašais, kurie patogiai išpilstyti į skrydžiui lėktuvu tinkamas talpas.

Jei turite regos sutrikimų, tai tikrai neturėtų sukelti dvejonių dėl kelionės tikslo ar trukmės. Pasirūpinkite lęšių priežiūros priemonėmis, laikykitės geros higienos taisyklių, turėkite atsarginius lęšius arba akinius ir būsite pasiruošę net labiausiai nenumatytoms situacijoms.