statybos technika

Kokią statybos techniką rinktis geriausia?

Klausimas, kurį uždavėme jau pavadinime, iškeliamas taip dažnai, kad kartais atrodo, jog teisingo atsakymo gal netgi ir nėra. Juk statybos technika gali būti labai įvairi ir pasirikimas priklauso nuo galybės faktorių. Ironiška, tačiau daugelis būtent tų faktorių ir neįvertina, nes pirmiausia skuba rinktis žinoma prekės ženklą, naujausią šių metų modelį vien tik tam, kad kažkam įrodytų, jog ši technika tikrai yra geriausia. Tačiau iš tiesų, pasirinkimą ir įrangos efektyvumą lemia visiškai kiti faktoriai. Kokie jie – kalbame plačiau.

Pirmiausia – nustatykite tikslą

Tai bene svarbiausias uždavinys renkantis statybinę techniką. Žymiausi prekės ženklai ne visada bus naudingi, jei nežinosite, kam tiksliai Jums to reikia. Juk nedidelio namuko statybai kažkur viduryje tuščios laukymės tikrai nereikės naujausio „Brinkmann“ smėlbetonio ar betonavimo technikos. Apie tai, kad pirmiausia reikia žinoti savo poreikius, mums taip pat pasakojo ir sunkvežimių serviso bei statybinės technikos specialistai „Šalvis“.

Statybos technika gali būti labai įvairi. Tai ir betono siurbliai, ir tinkavimui skirta technika, ir specialūs betonvežiai, maišyklės, stacionarūs siurbliai… Daug kam tai jau dabar skamba kaip burtažodžiai, tačiau po 15 minučių nemažai žmonių ima nusprendžia, kad štai, man reikia, aš statysiu. O kai viskas neveikia taip kaip buvo įsivaizduojama, suvokiama, kad kažkur buvo kažkas praleista. Nežinant tikslo, išsirinkti tai, ko tikrai reikia ir nuspręsti ar reikia yra daug sudėtingiau. Tik suvokiant ir galint argumentuoti, kam Jums reikia konkrečios įrangos, galima keliauti prie kitų žingsnių ir pasirinkimo.

Pereiname prie galimų finansų

„Šalvis“ specialistai taip pat užsiminė, kad labai svarbu įvertinti savo finansines galimybes. Dažnai norima pirkti čia ir dabar neapsvarstant, kaip ilgai priemonė bus reikalinga. Jei įranga reikalinga tik mėnesiui, ar šiek tiek ilgiau, pirkti naujausio modelio tikrai nereikia. Statybos technika dažniausiai gaminama taip, kad laikytų dar metų metus. Tad norint įsitikinti, kad įranga atitiks poreikius ir tarnaus taip efektyviai, kaip tikimasi, užtekti gali ir šiek tiek senesnio modelio. Be to, juk galima ir išsinuomoti. O tai neretais atvejais yra daug pigesnis variantas.

Geriausia statybinė technika yra ta, kuri ne tik neveržia kišenės, bet ir puikiai atitinka Jūsų tikslą, veikia efektyviai ir teikia naudą. Tik tiksliai poreikius atitinkanti įranga gali padėti pasiekti aukščiausių rezultatų, ar tai prekybos centro, ar nuosavo namo statyba. Įvertinkite net mažiausius aspektus prieš rinkdamiesi. Ir nepamirškite, kad geriausia yra tai, ko Jums reikia, o ne tai, ką bando įkišti spalvingos plačiaformatės reklamos.</pi