oro kompresoriai, garažas, įrankiai

Kokie įrankiai turėtų būti kiekvieno garaže?

Kiekvieno namuose turėtų būti įrankiai, kurie padėtų daiktui greitai sulūžus arba prireikus ką nors sutaupyti. Peržvelkite savo turimus taisymui skirtus įrankius ir įvertinkite, ar jie yra tinkami naudojimui, jei reikia, atnaujinkite naujais. Čia atrasite patarimus, kurie daiktai jūsų namuose turėtų būti visada po ranka.

Oro kompresoriai

Tai prietaisas, kuris gali nemažai palengvinti kasdieninius darbus. Šio prietaisas yra varomas suspausto oro slėgiu. Oro kompresorius praverčia, kai reikia dirbti su pneumatine įranga arba pripūsti padangas. Oro kompresorius ypač reikalingi turintiems ūkius, gyvenantiems gamtoje.  Jų įsigyti galima įvairių dydžių, pagal skirtingus poreikius – dėl to jie gaminami skirtingos galios.

Elektros srovės matuoklis

Tai būtina namų įranga. Jos esmė – patikrinti, ar priglaudus, pavyzdžiui, prie sienos, indukuojama srovė. Be šio prietaiso negalėsite atlikti elementarių su elektra susijusių darbų. Šie matuokliai yra itin skirtingi – rasite nuo pačių paprasčiausių, iki sudėtingesnių, kurie elektros srovę gali užfiksuoti net jų neprilietus.

Įrankių komplektas

Ne tik oro kompresoriai, bet ir įrankiai turėtų atsidurti jūsų garaže. Būtinai turėkite kokybiškus ir saugius įrankius, kuriais galėtumėte naudotis prireikus: tai plaktukas, žnyplės, pjaustymo įranga, atsuktuvas. Šie įrankiai (arba didžioji jų dalis) turi būti laikomi vienoje vietoje – taip bus išvengiama chaoso. Šiuos rinkinius turite įsigyti pagal savo poreikius – jei meistraujate mažai, įsigykite šiek tiek pigesnius, tuo tarpu mėgstantiems taisinėti namuose, geriausia į šias prekes investuoti.

Apsaugos priemonės

Jūsų garaže privalo būti vaistinėlės dėžutė, kuria visada būtų galima lengvai pasiekti. Pasirūpinkite ir šalmu, akiniais – taip išvengsite pavojingų sužeidimų. Be to, įsigykite saugią aprangą, batus ir pirštines, su kuriais galėsite dirbti. Žinoma, tikėtina, jog oro kompresoriai jūsų tikrai nesužeis, bet niekada negali garantuoti, kada įvyks nesusipratimas. Neužmirškite ir gesintuvo, kuris būtinas – daugybė nelaimingų atsitikimų įvyksta meistraujant.

Įrankių dėžė, lentynėlės

Šie dalykai yra būtini, tam kad būtų išvengta chaotiškos aplinkos. Pasirinkite kokybišką ir patvarią įrankių dėžę, lentynėlės, kuriuose galėtų būti talpinami ir sukabinami svarbiausi įrankiai. Venkite nešvaros ir netvarkos garaže – tai sukuria nesaugią aplinką jums ir aplinkiniams, padidina nelaimingų atsitikimų riziką. Tvarkingas ir struktūruotas garažas turėtų būti jūsų prioritetas.

Ieškodami daiktų garažui apsvarstykite, ko jums labiausiai reikia, o kokius daiktus naudos tik meistras, specialistas. Jeigu jums reikalingas patikimi oro kompresoriai nedvejokite ir investuokite, tačiau apgalvokite, be kurių daiktų galite lengvai išsiversti. Neapkraukite savo garažo senienomis – būtiniausius įrankius būtina atnaujinti.