Matykite savo namus naujomis spalvomis

Šiuo metu išpopuliarėję stiliai minimalizmas ir skandinaviškas nėra vieninteliai, kuriuos galima pritaikyti savo namuose. Jie nėra visiems tinkantys, be to, žmonės dažnai nori daugiau spalvų ir siluetų. Suteikti kitokių spalvų gali padėti nauji baldai sumaišyti su jau esamais. Kampinė spinta gali būti derinama su dideliu augalu, taip namai atrodys labiau laukiniai, įkvepiantys.

 

5 interjero dizainai, kurie tiks Jūsų namams:

 

• Bohemiškas. Šis stilius asocijuojasi su „suplanuota“ netvarka. Brangios, ryškios spalvos maišomos ir derinamos tarpusavyje. Dažniausiai naudojami raudonos, violetinės spalvų tonais. Svarbu, atsargiai derinti skirtingų stilių baldus. Bohemiškas stilius dažnai iš šalies atrodo šiek tiek netvarkingas. Šią netvarką sukurti padės pagalvėlės, pledai ir kitos detalės.

 

• Sodybos stilius. Dažnai šį stilių yra sudėtingiau pritaikyti nei įprastą, vis dėlto iš jo galima išgauti jaukaus modernumo jausmo. Gamtos elementas – ypač svarbus, nes sodyba yra vieta, kur gamtos ryšys yra stipresnis nei mieste. Kampinė spinta, stalas ir kėdės gali būti su odos elementu. Namuose vyrauja pakankamai šviesios spalvos. Galima naudoti medvilnės, lino medžiagas užuolaidoms, pledams ir kita.

 

• Miesto modernumas. Dažniausiai naudojamas loftuose, kur yra aukštos lubos. Šis stilius yra neapkrautas baldais, estetiškai suprojektuotas. Sienos, lubos ir net baldai pasirenkami šviesiai baltos spalvos. Dideli baldai dažniausiai būna pagrindiniai kambario elementai. Svarbus namų apšvietimas, todėl jei trūksta natūralios šviesos naudojama šviestuvų pagalba.

 

• Skandinaviškas. Šiuo metu ypač populiarus stilius, sulaukęs didelio susidomėjimo. Dažniausiai šiam stiliui nebūtina skirti daug biudžeto, todėl ypač paklausus jaunimo tarpe. Žaismingos spalvos balansuojamos su moderniais ir šiuolaikiškais baldais. Kampinė spinta, statoma taip, kad neužimtų daug vietos.

 

• Gudriai elegantiškas. Nors tai turbūt neskamba kaip interjero stilius, vis dėlto jis vis dažniau naudojamas. Jis ypač mėgstamas vyresnio amžiaus žmonių. Visas namų dekoras turi būti švelnus, be kampų. Naudojami senoviniai veidrodžiai, sofos su aukštomis kojelėmis ir panašiai.

 

Namai pagal Jūsų skonį

 

Namų šeimininkai dažnai žino daug geriau, ko trūksta namams, nei interjero dizaineriai. Vis dėlto rinktis tarp skirtingų stilių gali būti nelengva užduotis, todėl vertėtų atsargiai apsvarstyti, kas labiausiai tinkama namams.