mažos virtuvės baldai ir kūrybiškumas - suderinama

Maža virtuvė – atverkite erdvę kūrybai

Jei reikėtų namus suskirstyti anatomiškai, tai virtuvė būtų namų širdis. Čia susirenka visa šeima. Čia mes gaminame maistą, valgome, skanaujame, kuriame, planuojame atostogas ir dalijamės dienos įspūdžiais. Tai kupina meilės, kūrybos ir nuoširdumo erdvė ir jai kuriant interjerą skiriama bene daugiausiai dėmesio. Tačiau ką daryti, jei ta namų širdis – mažytė? Kaip ją padidinti? Turime kelias idėjas.

Kai nesinori visko spausti prie sienos

Daugelio rekomendacijomis, mažai virtuvei reikalingi ir mažos virtuvės baldai. Aukšti, dėliojami U arba L raidės forma palei sieną. Tarsi mažose virtuvėse tilptų tik kampiniai baldai. iš tiesų, galima atrasti ir daugiau įvairesnių būdų, kurie paskatintų įsirengti virtuvę ne tik patogiai, bet ir stilingai. Spalvingų mažai virtuvei skirtų baldų asortimentą rasite ir elektroninėje Baldaipl.lt lenkiškų baldų parduotuvėje. O mes pateikiame kelias idėjas kaip juos dėlioti ir kokius rinktis.

• Pirmas dalykas – venkite tamsių spalvų. Nors šiuo metu tamsi juoda virtuvė yra viena iš interjero madų tendencijų, tamsios spalvos ne tik optiškai mažinę erdvę, bet ir kuria slopią atmosferą, mažina kūrybingumą ir verčia žmones užsidaryti savyje. Juk virtuvė – bendravimui skirta erdvė, neleiskite jai Jūsų pačių užgožti ir trikdyti.

• Junkite virtuvę su svetaine. Taip ir virtuvės zona atrodys optiškai erdvesnė nei yra iš tiesų. Jei vis tiek rūpi, kokie čia turėtų būti statomi mažos virtuvės baldai, ar juos reikia kažkaip derinti prie svetainėje esančių interjero detalių, galime Jus nuraminti, kad nebūtina. Virtuvė gali būti daug ryškesnė ir spalvingesnė namų zona nei svetainė. Be to, kalbant apie baldus, valgomojo komplektą galite statyti ir svetainėje. Užteks, jei virtuvėje liksite gaminti ir kurti. Mažą staliuką, prie kurio susėsite pasikalbėti ir ryte išgerti kavos, gali atstoti ir pratęsta palangė.

• Šviesios spalvos optiškai padidina erdvę, tačiau tuo pačiu jos vis teik gali atrodyti šie tiek slogios. Jei norite susikurti kūrybiškumą skatinančią erdvę virtuvėje, įneškite čia šiek tiek spalvų. Tai gali būti ryški geltona pakabinama spintelė, švelniai rausva palangė ar spalvingos užuolaidos. Galų gale, jei Jums nepatinka Jūsų pasirinkti mažos virtuvės baldai, pabandykite ryškiomis spalvomis išdažyti jų vidų. Kaskart atvėrus spintelę ne tik nustebsite, bet ir nusišypsosite.

Tegul maža virtuvė plaks ritmingais, nuoširdaus juoko ritmais ir gera nuotaika. Tegul tai bus erdvė, kur nuolat kvepės gardžiais patiekalais ir bus gera bendrauti, kad ir kokie bus pasirinkti baldai.