mažos virtuvės baldai

Maža virtuvė – didelė problema. Kaip ją išspręsti?

Gyventi vieno kambario bute daugeliui šiandien jau atrodo normalu. Kartais ir priprantama prie to, nuo studentavimo laikų. Tačiau gyvenimas bute su maža virtuve – menkas malonumas, ypač tiems, kurie mėgsta gaminti. Ką daryti, kad mėgstamiausias hobis nevirstų nekenčiamiausia veikla vien dėl mažos virtuvės?

Išnaudokite erdvę

Maisto gamyba – toks dalykas. Čia visada norisi kuo daugiau vietos, kad būtų galima patogiai susidėti ir puodus, ir pjaustymo lenteles, ir indus, kuriuose guli reikalingiausi produktai. Tačiau, kai vietos mažai, visa ta maisto gamyba sudėtingėja. Mažos virtuvės baldai dažnai nėra tokia talpūs, o nuolatinė apkrova mažoje patalpoje erzina net geriausią virėją. Ką daryti, kas būtų kitaip? Pabandykite išnaudoti erdvę.

• Apsidairykite. Papildoma lentyna kampe gali būti geriausias padarytas sprendimas, ypač jeigu matote, kad turite kelis neišnaudotus kampus. Pakabinkite lentyną, taip lengviau galėsite viską sutalpinti.

• Labai svarbu pastebėti mažus dalykus. Pavyzdžiui, galimybę puodų spintelėje įrengti karuselę. Šių rasti galite turbūt kas antroje virtuvės baldų ir „rakandų“ parduotuvėje. Panagrinėjus išsamiau, geriausią kainą, pasirodo, siūlo BaldaiPL.lt.

• Galvokite nestandartiškai. Pastatėte virtuvėje stalą, tačiau jis tik užima vietą ir trukdo gaminant maistą? Perkelkite jį į kitą namų erdvę, o virtuvėje pasirūpinkite šiek tiek funkcionalesniu variantu. Mažos virtuvės baldai gali būti ir nestandartiniai. Mūsų siūlymas – išlankstomas stalas. Patogu, paprasta, o prireikus tiesiog ištiesiate ir štai – vieta pavalgyti visai šeimai.

• Kartais geriau orientuotis ne į turimą plotą, o į turimą aukštį. Daugiau pakabinamų spintelių – mažiau netvarkos virtuvėje, mažiau erzulio ir maisto gaminimas vėl atpalaiduojanti ir smagi veikla.

Nebijokite netradicinių sprendimų

Kartais atrodo, kad labiausiai mums koją įprastos baimės ir vengimas lipti iš komforto zonos, bandyti dalykus, kurie kitiems atrodo keisti, nauji ar nepriimtini. Nereikia leisti savo galvoje tokioms baimėms įsivešėti ir įleisti šaknų. Virtuvė gali tapti mėgstamiausiu Jūsų namų kampeliu, jeigu į jos apstatymą žvelgsite nestandartiškai, iš kito kampo.

Nebijokite rinktis kitokių baldų, įvairesnių formų, išnaudokite kiekvieną galimybę, net jeigu ta galimybė yra siaura ištraukiama lentyna. Į mažą virtuvę reikia tiesiog pažvelgti nestandartiškai, nes tik tokiu būdu gimsta kūrybiniai sprendimai. Mažos virtuvės baldai bus funkcionalūs tik tuomet, jeigu patys į juos žvelgsite kitaip. Maža virtuvė netaps problema, jeigu naudositės kūrybiniu mąstymu.