prezervatyvų dydžiai

Nerandu savo dydžio prezervatyvo – kas negerai?

Šiandien naudojamos įvairios apsaugos priemonės – nuo kontraceptinių tablečių iki įvairiausių neaiškių ir įtarią keliančių spiralių. Visgi, saugiausia ir lengviausiai įsigyjama priemone laikomi prezervatyvai. Ir atrodo viskas paprasta, kol prireikia juos išsirinkti. Ką daryti, kai prezervatyvų dydžiai neatrodo tinkami? Kur problema? Šįkart kalbėsime apie tai ir pateikiame kelias dažniausiai pasitaikančias klaidas, perkant prezervatyvus.

• Renkamasi pagal prekės ženklą

Tą sekundę, kai prireikia prezervatyvo, šiaip jau visiškai nesvarbu, koks pavadinimas bus užrašytas ant jo pakuotės. Ji vis tiek keliaus šiukšliadėžėn. Tačiau norint įsigyti iš anksto, dažniausiai daroma klaida – vadovavimasis tik dažnai ir įkyriai reklamuojamomis prekėmis. Nemanykite, kad geri prezervatyvai yra tik tie, kuriems išleidžiama galybė pinigų reklamai. Geri prezervatyvai kartais nesireklamuoja. Be to, skirtingi prekės ženklai gali skirtis ir parduodamais prezervatyvų dydžiais. Vieni bus tik standartiniai, kurie galimai Jums ir netinka, o kiti turi platesnę dydžių skalę, tačiau dėl nežinomo prekės ženklo ir baimės, Jūs jo neperkate.

• Neatsižvelgiama į ant pakuotės nurodytus dydžius

Kitas dalykas, kai perkama pagal pakuotės spalvą ir funkciją (na, kad ir, pavyzdžiui, nelygus paviršius ar papildomas saugumas), tačiau nežiūrima, kas daugiau užrašyta ant pakuotės. Jei manote, kad visi prezervatyvų dydžiai vienodi, tai labai klystate ir tikėtina, kad jei jau skaitote šį tekstą, tai ir įsitikinote, jog jie Jums netinka. Tad kitą kartą atidžiau panagrinėkite pakuotės užrašus. Jie ten ne šiaip sau. Arba pasikapstykite internetinėse svetainėse. Jie taip pat pasakoja šiek tiek daugiau nei Jūs žinote.

• Bijoma bandyti kažką naujo

Aha! Dar viena dažnai daroma klaidelė – užsifiksavimas ties vienu prekės ženklu. Jei draugas sakė, kad „Durex“ prezervatyvai geriausi, tai dar nereiškia, kad jie geriausi bus ir Jums. Baikit galvoti stereotipais, kartais prezervatyvai pigiau kainuoja jau vien tik todėl, kad prekės ženklas neleidžia papildomų pinigų jų reklamai, tad Jūs jos ir nežinote. O galbūt vienas iš tų Jums nežinomų prekės ženklų prekiauja būtent Jums reikalingais prezervatyvų dydžiais? Nežinosit, kol neišbandysit.

• Neteisingai išmatuojama varpa

Galų gale, labai gali būti, kad visi prezervatyvų dydžiai Jums atrodo netinkami tik todėl, kad blogai išmatavote savo pasididžiavimą. Paprasčiau tariant, jei esate įsitikinę, kad Jūsų varpos dydis yra būtent toks ir ne kitoks, tikėtina, kad čia ir yra Jūsų didžiausia klaida. Pasinaudokite specialiomis dydžių matavimo lentelėmis, išbandykite didesnį ir mažesnį dydį. Galbūt suklydote per kelis centimetrus ir klaidas dydžio įsitikinimas neleidžia atrasti tinkamiausios apsaugos.

Taigi, pirmiausia, nebijokite lipti iš komforto zonos – rinkitės įvairius prekės ženklus ir atidžiai atsižvelkite į pakuotę, galbūt ten slypi mažomis raidelėmis parašytas dydis „XS“, o Jūs jo tiesiog nepastebėjote ir vis dar mąstėte, kas su manimi negerai?