Norvegų kalbą mokantys asmenys šiandien labai reikalingi

Skandinavistikos specialistai šiandien yra vieni iš ieškomiausių, todėl ir norvegų kalba palaipsniui tampa vis reikšmingesnė. Bendrojo lavinimo mokyklose norvegų kalbos pamokos dar dėstomos nėra, todėl visi norintys išmokti šios kalbos subtilybių turi registruotis į kalbos kursus tarptautinėse kalbų mokyklose.

Kokia kalbų programa Jums tinkamiausia?

Labai svarbu, jog prieš registruodamiesi į norvegų kalbos kursus, atsižvelgtumėte, kodėl Jums reikalinga ši kalba: galbūt siekiate asmeninio tobulėjimo, o gal ši kalba Jums reikalinga užsiimant specifine veikla? Pateikiame kelias, mūsų mokykloje rengiamos norvegų kalbos mokymo programines, tikimės, kad atrasite Jums reikalingą. Kitu atveju, nedvejokite ir susisiekite su mumis telefonu, elektroniniu paštu ar atvykite į mokymo centrą.

Bendrinė norvegų kalba

Tai pati paprasčiausia kalbos mokymo programa, skirta įvairaus lygio studentams. Bendrinės kalbos programos metu norvegų kalbos pamokos vykdomos atsižvelgus į tai, kaip stipriai pažengęs yra studentas, o pagal tai šis yra priskiriamas į tam tikro lygio (pradinio, pažengusio ir stipriai pažengusio) grupę. Patobulinkite savo klausymo, rašymo, skaitymo ir, savaime aišku, kalbėjimo įgūdžius ir lavėkite kasdien.

Dalykinė norvegų kalba

Verslo sektorius yra labai platus, todėl čia reikalinga ne tik anglų ar rusų kalba, bet ir norvegų kalba. Dalykinės (verslo) norvegų kalbos mokymo programa išskiria platesnius, verslo sričiai tinkamais terminais, daugiau dėmesio skiriame verslo etiketui ir bendravimo įgūdžiams gludinti. Apžvelgiami tiek vadybos, tiek bendrieji verslo srities klausimai. Pamokos vyksta pora kartų per savaitę.

Specializuota norvegų kalba

Jei norite praturtinti savo žinias arba dirbate labai specializuotoje srityje, kuri reikalauja stipraus norvegų kalbos žinių bagažo, galimas pasirinkimas specializuotos, ir konkrečiai veiklos sričiai pritaikytos norvegų kalbos pamokos.

Individualūs kursai

Grupėms iki 4 asmenų arba norintiems individualių kursų, taip pat galime pasiūlyti ir asmenines norvegų kalbos pamokas. Dažnai mokantis individualiai, žymių rezultatų pagerėjimo pasiekiama per trumpesnį laiką nei mokantis didelėse grupėse. Be to, kursų intensyvumą ir net tai, kiek norite, kad pamokos truktų, galite nustatyti patys, atsižvelgiant į savo asmeninius poreikius ir galimybes.

Kalbų kursai įstaigose ir organizacijose

Jei norite savo įmonėje suorganizuoti darbuotojams kalbos kursus – tai taip pat yra nesudėtingai pasiekiama. Tereikia susisiekti su kalbos mokyklomis ir jos galės parengti specialią programą, atsižvelgę į Jūsų veiklos sritį. Taip gausite specialų, tik Jūsų darbovietei sukurtą norvegų kalbos pamokų pasiūlymą, o mokytojai galės patys atvykti į Jūsų biurą Jums patogiu laiku.