riebalų nusiurbimas, moters liemuo, centimetrinė juostelė

Padovanokite moteriai… pasitikėjimą savimi

Moteris niekuomet nebus iki galo graži, jei nepasitikės savimi ir tiesiog pati negalvos, kad yra patraukli. Dėl to psichologinė savijauta – be galo svarbi. Kartais gamta neapdovanoja natūraliu grožiu, o kartais jį atima gyvenimo būdas, ligos ar įvairūs sprendimai. Jei jūsų moteris jaučiasi dėl savo kūno prastai ir niekaip neatsikrato papildomų centimetrų, riebalų nusiurbimas gali būti neprilygstama dovana.

 

Kuo ypatinga ši procedūra?

 

Pats procedūros pavadinimas gali kelti nemalonių asociacijų. Visgi visiškai nėra ko baimintis ar nerimauti. Nusiurbti riebalus šiandien yra gana saugu ir paprasta. Riebalai nusiurbiami specialiu aparatu, prieš tai atlikus kelis nežymius pjūvius probleminėse vietose.

 

Puiku tai, kad nusiurbti riebalai nebūtinai turi būti utilizuoti, galimas kitas variantas – panaudoti juos kitoms probleminėms vietoms pakoreguoti. Pavyzdžiui, jei moters krūtinė ar sėdmenys mažoki, tais riebalais galima šias apimtis padidinti. Galima ir koreguoti krūtų formą. Taigi, gerai, rūpestingai atliktas, profesionalus riebalų nusiurbimas – tai keleriopa nauda siekiant išskirtinio grožio.

 

Ką derėtų žinoti?

 

Jei nusprendėte pradžiuginti moterį tokią dovana, dar neskubėkite. Pirmiausia įsitikinkite, kad jai tokią procedūrą atlikti tikrai galima – ji neserga tam tikromis ligomis, propaguoja sveiką gyvenimo būdą ir apskritai domisi tokiomis galimybėmis. Kitu atveju operacija paprasčiausiai nepatenkins poreikių, ilgiau užtruksite pas patyrusius gydytojus, kurie nenorės atlikti paslaugos aplaidžiai.

 

Ko tikėtis?

 

Jei viskas atliekama rūpestingai, rezultatas gali būti išties įspūdingas. Po nusiurbimo gali sumažėti ne tik pačios apimtys. Dažnai sumažėja ir celiulito požymiai. Oda tampa lygesnė, stangresnė. Ką jau kalbėti apie psichologinius pokyčius, kuriuose savaime sukelia riebalų nusiurbimas.

 

Po procedūros, pačių fizinių pokyčių moteris pamatys, kaip lengvai galima pašalinti įvairius rūpesčius. Ji ims labiau savimi pasitikėti, nes žinos, kad dabar yra dailesnė ir stipresnė. Teliks tik pasirūpinti gijimu laikantis taisyklių ir nepamiršti sveikos gyvensenos principų – nerūkyti, vengti alkoholio, reguliariai sportuoti, ir tiesiog mėgautis šviesiomis, pozityviomis mintimis. Be abejonės, gera išvaizda tik padidins tokių minčių kiekį.

 

Visada moteriai galima dovanoti ir deimantų, papuošalų ar tiesiog batelių. Visgi pagalvokite: kas išlieka ilgiau ir teikia daugiau džiaugsmo kasdien?