paakių raukšlių lyginimas nėra toks sudėtingas kaip atrodo

Pamirškite „žąsies kojeles“ ir kitas nemalonias raukšleles

Daugelis vyresniųjų moterų pasakytų kad senatvė vis tik atėjo per greit. Ir senatve jos laikys ne žilti pradėjusius plaukus, o veide išryškėjusias raukšleles. Ironiška, tačiau taip kalbėti jau drįsta dar nė 40-ies nesulaukusios moterys. Ir ką gi joms bepasakyti? Stresas ir įtampa šiandien verčia pajusti senėjimo įtaką vis jaunesnėms, o to rezultatas – kaktos ir paakių raukšlių lyginimas bet kokiomis priemonėmis. Mes turime vieną pasiūlymą ir tam tikrai nereikės gulti po skalpeliu.

Paprasta kaip du kart du ir neskausminga

Tiesa, didžioji dalis moterų labai bijo skausmo. Nors dažnai sakoma, kad moterys skausmui pakantesnės, iš tiesų, daugelis jų mintyse dreba pagalvojusios apie skausmingesnes procedūras. Tai štai šiandien estetinė medicina turi kelis pasiūlymus, kurie nereikalauja didelės aukos ir leidžia atjaunėti negalvojant apie ilgą ir skausmingą gijimo procesą. Kas tai?

„Aquashine biorepacijos procedūra. Oda yra patempiama nechirurginiu būdu, o efektas matomas beveik iš karto. Na, iš tiesų tai prireikia maždaug savaitės, kol organizmas pasisavina visas reikalingas medžiagas ir papildomą kiekį hialurono ir peptidų. Nors kartais prireikia maždaug 6 procedūrų, geriausia yra tai, jog po jų niekas nereikalauja stabdyti savo įprastos kasdienės veiklos ir laukti, kol viskas sugis. Ne, net paakių raukšlių lyginimas neužtrunka tiek, kiek, atrodo, kad turėtų užtrukti.

Leiskite sau jaustis tokio amžiaus, kokio esate

Priešlaikinis senėjimas dar nieko nesužavėjo, juk visos nori būti ne tik gražios, bet dar ir jaunos. Ir jei įmanoma, tai kuo ilgiau. Tad jei susiduriate su panašia problema, nepamirškite daugiau judėti, gerti daugiau skysčių ir galų gale, sveikiau maitintis.

Tikėtina, kad pirmieji žili plaukai ir raukšlelės ant kaktos pasirodys dėl dažnai patiriamo streso. Tad dar vienas patarimas – nustokite jaudinti dėl dalykų kurių negalite pakeisti. Leiskite sau mėgautis gyvenimu taip, kaip esate verta ir, kaip pasakytų močiutė ar mama, „nervus dėkite į konservus“. Bus geriau ir odai, ir bendrai savijautai. Rūpinkitės savimi ir pamirškite bet kokias anksti pasirodžiusias raukšleles.