depiliacija Kaune

Paruoškite savo kojas vasarai

Šiltasis sezonas iš kiekvienos moters ir merginos reikalauja (nori ar nenori) skirti daugiau laiko sau. Kur? Vonioje. Juk vasara – tai suknelių, sijonų ir trumpų šortukų sezonas. Tad savaime ir kūnas reikalauja daugiau dėmesio ir priežiūros. Visgi, kova su nepageidaujamais plaukeliais kartais yra labai sudėtingas ir varginantis procesas. Kaip jį palengvinti? Kokias priemones rinktis ir ko vengti, kad kojos kuo ilgiau išliktų gražios ir švelnios?

Ką darote neteisingai?

Daugelis merginų nekantrauja pirmiausia nusidepiliuoti kojas ir tik po to pereina prie visų kitų dušo reikalų – galvos plovimo, plaukų kaukių, dantų valymo. O štai profesionalų atliekama depiliacija Kaune ar Vilniuje daugeliui lieka paskutiniuoju variantu. Na, nebent jau nepavyks niekaip gražiai pačioms nusidepiliuoti ir galiausiai tas procesas tiesiog erzins taip, kad norėsis mesti visus peiliukus į šiukšliadėžę.

Iš tiesų, pirmoji klaida, depiliuojantis kojas namuose, tai – daugkartinio naudojimo skustukai. Taip, tai pigus variantas, tačiau jei sudėsite visas jiems skirtas išlaidas, pamatysite, kad daug labiau sutaupytumėte vieną kartą per mėnesį nueinant į grožio saloną ar tiesiog įsigijus aukštesnės kokybės peiliukus, kurie turi keičiamas galvutes.

Antroji klaida – skubėjimas. Vien jau dėl to, kad nėra laiko, nemažai jaunų merginų tiesiog greitai perbraukia per kojas vienkartiniu plaukų skustuku ar vaško juostelėmis. Tačiau pamiršta, kad nuo tokių priemonių kojų oda yra sudirginama, tampa jautri, o ištepti kojas kremu po depiliacijos laiko jau nebelieka. Jei manote, kad profesionali depiliacija Kaune Jums atsieis pernelyg daug ir taip mažų studentiškų pajamų, tada skirkite santaupas kokybiškam losjonui. Jis padės nuraminti sudirgusią odą.

Pasiruoškite atidengti kojytes

Termometro stulpelis kyla vis aukščiau, metas iš spintos trauktis sijonus ir trumpas sukneles. Jei norite, kad kojos kasdien atrodytų tobulai, lepinkite jas. Ne tik keiskite vienkartinius skustukus po kiekvieno naudojimo, bet ir drėkinkite kojų odą. Vertėtų paminėti, kad tepti kūno sviesto nereikėtų skubėti. Geriau tuo tarpu išsivalykite dantis, o tik tada ištepkite odą. Tegul vasaros sezonas netaps galvos skausmu dėl nepageidaujamų vos per pusdienį vėl atsirandančių plaukelių. Leiskite sau spindėti.