pakavimo medžiagos, siuntiniai, saugumas

Patarimai, kaip tinkamai supakuoti siuntinius

 

Siuntinių supakavimas iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti labai paprastas. Tačiau, kai reikia daiktą imti ir supakuoti, iškyla klausimų, kaip tinkamai tai padaryti. Dažnai pasirenkamos netinkamos pakavimo medžiagos, siuntinys neapsaugomas, todėl nukeliavęs siuntinys gali būti sugadintas ar pažeistas. Norint siuntinį supakuoti tinkamai, reikia atsižvelgti į keletą patarimų.

 

Pasirinkite tinkamus pakavimo reikmenis

 

Gali nuskambėti juokingai, bet patarimas pasirinkti tinkamus pakavimo reikmenis yra labai svarbus. Labai daug siuntinių yra pažeidžiami todėl, kad jie supakuoti netinkamai ir juos apsaugoti tiesiog neįmanoma. Išsirinkite tinkamus vokus, dėžes ir stiprias lipnias pakavimo juostas, kad supakuotas siuntinys būtų kuo tvirtesnis.

 

Nepalikite tuščios vietos siuntinyje

 

Jeigu vokas ar dėžė bus per didelė, viduje supakuotas daiktas gali vartytis, susilankstyti ir kitaip susigadinti. Todėl pakavimo medžiagos turi būti pritaikytos būtent pagal pakuojamo daikto dydį. Jeigu vis dėl to įsigijote per didelį voką ar dėžę, į vidų galite pridėti papildomo popieriaus ar kitaip užpildyti esančią erdvę.

 

Tinkamai nurodykite informaciją

 

Nesvarbu, ar informaciją ant siuntinio atspausdinate ir užklijuojate, ar užrašote ranka, ji turi būti tinkamoje vietoje. Svarbu, kad informacijos neuždengtų lipnios juostos ar kiti elementai. Be to, informacija turi būti lengvai įskaitoma. Rekomenduojama gavėjo informaciją įdėti ir į siuntinio vidų, jeigu pagrindinis užrašas susigadintų.

 

Būkite atsargūs su panaudotais pakavimo reikmenimis

 

Jeigu žadate siuntinį suvynioti į jau prieš tai panaudotą voką ar dėžę, įsitikinkite, kad jo būklė pakankamai gera. Dažnai panaudotos pakavimo medžiagos būna subraižytos, įplyšusios, todėl jį naudojant antrą kartą supakuotas daiktas siuntimo metu gali būti sugadintas. Visada geriau pasirūpinti naujais pakavimo reikmenimis.

 

 Įsitikinkite, kad nesiunčiate draudžiamų daiktų

 

Visos siuntinius pristatančios įmonės nurodo, kokius daiktus galima išsiųsti. Prieš siųsdami visada pasitikrinkite, ar jūsų daiktas nėra draudžiamų daiktų sąraše.

 

Siuntinius siųsti iš tiesų labai patogu. Dažnai tai sutaupo daug laiko, nes nereikia patiems vykti į vietą ir pristatyti siunčiamo daikto, o tuo už mus pasirūpina šioje srityje dirbančios įmonės. Visgi norėdami būti patenkinti jų paslaugomis, turime patys tinkamai pasirūpinti siuntiniu ir jį saugiai supakuoti.