biofinity lęšiai, akys, lęšiai nakties metu

Patarimai norintiems lęšius dėvėti ir naktį

 

Dėvint kontaktinius lęšius naktį infekcijos rizika padidėja net keturi kartus. Tai iš ties nemažas skaičius, todėl lęšių dėvėjimo miego metu reikėtų vengti. Visgi kartais pamirštama išsiimti lęšius arba to padaryti tiesiog nėra galimybės. Neišsiimti lęšių naktį nėra draudžiama, tačiau rekomenduojama. Visgi jeigu tam galimybės nėra, rekomenduojami „Biofinity“ lęšiai, kurie pritaikyti nešiojimui miego metu. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į dar kelis patarimus.

 

Svarbiausia – gydytojo pritarimas

 

Norint neišsiimti lęšių nakties metu, prieš tai tiesiog privaloma apie tai pasitarti su savo akių gydytoju. Tik jis gali įvertinti jūsų akių būklę ir nustatyti, ar nakties metu dėvimi kontaktiniai lęšiai jums nepakenks. Jeigu jūsų akys jautrios ir dažnai jaučiate dirglumą, didelė tikimybė, kad miego metu lęšiai akis tik dar labiau dirgins. Tikriausiai nenorite atsikelti su skaudančiomis akimis, todėl tokiu atveju turėtumėte atsisakyti lęšių nešiojimo nakties metu.

 

Reikalingi specialūs lęšiai

 

Tikrai ne visi lęšiai yra pritaikyti naudoti nakties metu. Tai galite sužinoti perskaitę gamintojų pateiktą informaciją apie konkrečias prekes. Vieni iš nakčiai naudoti tinkamų prekių yra „Biofinity“ lęšiai, kuriuos rekomenduoja dauguma specialistų.

 

Šie lęšiai ypatingi tuo, kad jie itin pralaidūs deguoniui ir užtikrina tinkamą drėgmės lygį. Daugelis teikia, kad dėl šios priežasties dieną akių drėkinti nereikia, o ir naktį neprabundama dėl išsausėjusių akių. Drėgmės ir deguonies pralaidumą užtikrinančios ypatybės leidžia lęšių nešiotojui jų neišsiimti net 29 paras. Tai pakankamai ilgas laiko tarpas, todėl šie lęšiai labai patogūs.

 

Kartais išsiimti – būtina

 

Nors gamintojai teigia, kad lęšius galima nešioti beveik mėnesį laiko be jų išsiėmimo, visgi kartas nuo karto juos išsiimti vis tiek rekomenduojama. Taip labiau apsisaugosite nuo infekcijos ir akių ligų rizikos. Be to, „Biofinity“ lęšiai turi būti bent kartą per savaitę per naktį laikomi lęšių skystyje, kad jie neišsausėtų ir būtų tinkami jūsų akims.

 

Norint ar prireikus lęšius nešioti naktį dabar išeitis yra. Visgi reikėtų nepamiršti, kad labai svarbu išsirinkti tinkamus lęšius, nes kitaip gali kilti pavojus jūsų sveikoms akims.