perkins varikliai, varikliai, automobiliu varikliai, sunkiosios technikos varikliai

Perkins varikliai: sėkmės istorija

„Perkins“ – gerai žinomi visame pasaulyje. Jų gaminami varikliai naudojami bene visose pramonės srityse: laivyboje, žemės ūkyje, kitoje sunkiojoje technikoje. Nors atnaujinta jų gamykla įsikūrusi Piterboro mieste Jungtinėje Karalystėje (atidaryta 1932 metais), „Perkins“ savo produkciją gamina ir Brazilijoje, Indijoje ir Kinijoje.

Klientai – visame pasaulyje

Šis globalus įmonės padalinių išsidėstymas padeda įmonei išlikti pirmaujantiems rinkoje. To dėka variklių gamintojas ne tik sugeba gaminti dalis pigiau, bet ir turi plačią klientų bazę, kas reiškia, kad jie geba greit ir pigiai tiekti prekes visame pasaulyje. „Perkins“ varikliai – puikiai žinomi visiems sunkiosios technikos savininkams.

Dabar „Perkins“ yra dukterinė „Caterpillar“ įmonė ir paslaugas tiekia apie 1000 klientų visame pasaulyje: nuo gamybos, medžiagų tiekimo įmonių iki industrinių sektorių, kuriems priklauso ir žemdirbystė.

Globalus įmonės pozicionavimas reiškia, kad įmonė sugeba teikti „lokalias“ priežiūros ir taisymo paslaugas ir vien Europoje turi daugiau nei 1700 remonto dirbtuvių. Logiška, kad tiekėjai geriausiai žino, kaip reikia tvarkyti vienas ar kitas jų produkcijai kilusias problemas.

Kai kurie traktoriai dirba po 18 valandų per dieną, tad klientams būtina suteikti visą reikiamą pagalbą. Žmonės pasitiki „Perkins“ varikliai, todėl produktas privalo būti tvirtas ir atlaikyti net didžiausius jo naudotojo reikalavimus. Visgi, kiekvieno kliento poreikiai skirtingi. Kai kurios mašinos dirba tik tris-penkis mėnesius per metus.

Gamykla sugeba vieną variklį pagaminti per aštuonias valandas ir tą pačią dieną spėja jį išbandyti bei išsiųsti klientui. Variklių patikimumo pagrindinis faktorius – nuglūdinta kiekvienas gamybos proceso detalė. Variklis – tarsi širdis, tad juo reikia gerai pasirūpinti nuo pat pirmų dienų, taip pat labai svarbus kruopštus gaybos procesas.

Faktai apie „Perkins“:

  • Nuo įmonės įkūrimo pagaminti daugiau nei 20 milijonų „Perkins“ varikliai.
  • Kompanija turi 100 tiekėjų, prekes platinančių daugiau nei 180 šalių.
  • Įmonė sukūrė daugiau nei 4500 tūkstančius darbo vietų visame pasaulyje.
  • 130 darbuotojų dirba gamykloje Kuritiboje (Brazilija).
  • Šeimos ūkiai su mažiau, nei 100 hektarų dirbamos žemės sudaro daugiau, nei 80 proc. Brazilijos fermų.

Jei ieškote patvaraus variklio savo sunkiajai technikai, nedvejodami rinkitės „Perkins“. Nenusivilsite.