pigus skrydziai

PIGŪS SKRYDŽIAI – TAUPI GALIMYBĖ PAMATYTI DAUGIAU

Jei galėtum iš vieno lėktuvo liptum į kitą, tačiau biudžetas apkarpo šią svajonę? Bilietų užsakymų sistema Avia.lt Lietuvoje siūlo sutaupyti perkant bilietus į kelionę. Juk niekas nenori permokėti vien perkant, kai dar lieka susitaupyti viešbučio kambariui, transporto nuomai, o kur dar ir tai, kad grįžus iš kelionės reikės pragyventi iki artimiausios algos?

Linkčioji galvą, bet nežinai nuo ko pradėti? Tam tikri patarimai, kaip galima išsaugoti pinigų:

  1. Vienas iš svarbiausių patarimų – vengti penktadienio, šeštadienio ir sekmadienio dienų išskrendant ar grįžtant iš kelionės. Pasitikrinti, ar kainos iš tiesų skiriasi labai paprasta. Palyginkite užsižymėję iš antradienio į antradienį skrydžius ir tą patį padarius penktadienio dienomis. Kainos skirtumas akivaizdus, todėl prieš perkant bilietus visąlaik pasitikrinkite, ar nepermokate, nes skrendate ne šiokiomis dienomis.
  2. Nesvarbu, kur skrendi, svarbiausia, kad pigiau? Paieškoje vesk visus galimus miestus į norimą šalį. Tokiu būdu rasi tinkamiausią variantą. O juk pradėti nuotykius nuo visai nepažįstamo miesto tik įdomiau.
  3. Pigūs skrydžiai dažniausiai būna darbo dienomis, todėl patartina, vengti šventinių dienų, atostogų laikotarpių. Lengva pastebėti, kad tokiu metu kainos kyla ir pasiekia aukščiausią tašką. Taip pat reiktų atkreipti dėmesį ir į tai, kad lėktuvai būna, kur kas mažiau užkimšti ir eilėse oro uostuose teks laukti trumpiau.
  4. Nevertėtų prisirišti prie vienos oro linijos ar oro uosto. Ir nors vienos aviakompanijos siūlo patrauklesnes kainas nei kitos, nereiktų vien dėl to prie jų prisirišti. Siekiant, kuo daugiau pamatyti kelionės metu ir sutaupyti, keliavimą iš vieno miesto į kitą ir prie to paties skrendant iš skirtingų miestų.

Kad skrydis būtų pigus daug, kas priklauso ir nuo tavęs. Nepamiršk pasiimti maisto į oro uostą ir būtinai pasisverk savo bagažą prieš važiuojant į jį. Bagažas per sunkus, bet tu negali skirsti be savo mėgstamiausio megztinio? Užsidėk jį. Geriau būti apsirengus šilčiau nei permokėti oro uoste. Avia.lt puslapyje gali lengvai pasitikrinti, koks gali būti tavo bagažo svoris ir kokios pigiausios kelionės numatomos šiuo metu.