Pritrūkote idėjų romantiškam vakarui? Štai dar kelios!

Savaime suprantama, jog jau kelerius metus iš eilės stebinant antrąją pusę romantiškais vakarais, galima pritrūkti idėjų, kaip paįvairinti santykius. O juk taip norisi, kad romantiškas vakaras būtų ypatingas, dar nepatirtas ir naujas abiems. Kuomet žvakėmis, seksualiais apatiniais ir šampanu jau pasirūpinta, siūlome dar kelias idėjas, apie kurias galbūt nepagalvojote: tai feromonai, sekso žaisliukai ir BDSM aksesuarai.

 

Kodėl verta naudoti feromonus?

 

Šie meilės lašeliai gali būti naudojami tiek vyrų, tiek moterų. Tepami ar purškiami, intymaus gyvenimo pagalbininkai padeda pritraukti dailiosios ar stipriosios lyčių atstovų dėmesį viliojančiu, užburiančiu aromatu, kurio sudėtyje esantys komponentai sukelia didesnį susijaudinimą.

 

Juos naudoti itin paprasta – kuomet jau paruošėte vietą romantiškam susitikimui, prieš pat išvystant antrąją pusę užsitepkite ar užsipurškite šiuos kvepalus ant kaklo, krūtinės ar rankų. Neabejokite, iškart pastebėsite, kaip jūsų mylimoji ar mylimasis reaguoja į jų kerus, o akyse išvysite dar nematytą geismą. Feromonai – tai lytinio potraukio sustiprintojas.

 

Sekso žaisliukai

Dažnai poros taip įsitraukia į lytinio gyvenimo gerinimą skaitydami šimtus straipsnių, jog pamiršta puikiai pažįstamus sekso žaisliukus poroms. Pastarieji vibruoja, pulsuoja ir kitaip jaudina intymiausias tiek jo, tiek jos vieteles. Asortimente galite rasti visko, pavyzdžiui, vibratorių, skirtų poroms.

 

Minėtas žaisliukas vienu metu gali stimuliuoti abi puses – jos klitorį bei jo pasididžiavimą. Taip pat iš kitų žaisliukų galite rinktis masažuoklį, intymių vietų stimuliatorius bei dar daugiau vibruojančių aksesuarų.

 

Kas yra BDSM aksesuarai

 

Galiausiai, jeigu norite dar aštresnių pojūčių, tuomet susipažinkite su BDSM pasauliu. Kiti sekso žaisliukai ir aksesuarai bei feromonai, palyginus su BDSM, tėra įžanga. Tokie intymūs įrankiai kaip plakimo mentės, botagėliai, burnos kaiščiai ir kiti – tai neabejotinai sukurs unikalius potyrius. Jeigu nesate tikri, kaip jais teisingai mėgautis, tuomet nedvejokite ir susiraskite daugiau informacijos.

 

Taigi, keletas idėjų, kurios puikiai derės prie jau sukurtos romantiškos atmosferos – tai meilės lašeliai, sekso žaisliukai bei aštrūs BDSM žaidimai. Pasirinkimas jūsų rankose.