asmeninės suvirinimo priemonės "Jasic", asmeninės saugos priemonės, suvirinimo reikmenys

Saugumas – svarbiausias aspektas suvirintojams

Yra nemažai svarbių ir sudėtingų darbų, kurie kartu yra ir pavojingi juos atliekantiems žmonėms. Suvirinimas – neabejotinai vienas iš jų. Suvirintojai gali patirti nemažai įvairių sveikatos sužalojimų, jeigu darbas bus vykdomas neatsargiai ir nesilaikant nustatytų saugumo reikalavimų. Jeigu norite išvengti skaudžių pasekmių, būtina pasirūpinti geromis darbo sąlygomis, asmenine ir kartu aplink esančių žmonių apsauga. Kaip tai padaryti?

 

Pradėkite nuo asmeninės saugos priemonių

 

Kiekvienam suvirintojui, nepriklausomai nuo to, kiek ilgai ar daug yra dirbama, labai svarbios yra asmeninės apsaugos priemonės. „Jasic“, „ESAB“, „3M“ ir kiti žinomi gamintojai siūlo kokybiškas ir patikimas priemones, kurios ne tik apsaugos nuo galimų sunkių sužalojimų darbo metu, bet ir padės dirbti lengviau, efektyviau ir nepatirti diskomforto. Pirštinės, suvirintojo skydeliai arba specialūs akiniai, kombinezonai, prijuostės, antbačiai ir kitos priemonės apsaugos tas vietas, kurias skraidančios žiežirbos ar besitaškantis šlakas gali pažeisti lengviausiai. Be to, reikia pasirūpinti ir priemonėmis, kurios apsaugotų kvėpavimo takus nuo kenksmingų dujų – respiratoriais, apsauginėmis kaukėmis.

 

Visuomet įdėmiai apžiūrėkite savo darbo vietą

 

Sukelti pavojų gali netvarkinga, neprižiūrėta darbo vieta. Prieš pradėdami darbą įsitikinkite, kad aplink nėra jokių lengvai užsidegančių ar sprogių medžiagų, kurios galėtų sužaloti Jus ar Jūsų kolegas. Nors asmeninės apsaugos priemonės „Jasic“ gali apsaugoti nuo tam tikrų nudegimų, tačiau būtina pasirūpinti, kad darbo vieta būtų švari, tvarkinga, galėtumėte lengvai prieiti prie reikiamų priemonių. Taip pat apžiūrėkite, ar ant žemės nėra susipynusių, atvirų laidų, ar nėra susidariusios drėgmės.

 

Nuolat vėdinkite patalpas

 

Suvirinimo metu kaupiasi nuodingos medžiagos ir dujos, kurios ilgainiui gali sukelti įvairius sunkiai gydomus kvėpavimo takų pažeidimus. Patalpų, kuriose atliekami suvirinimo darbai, vėdinimas yra labai svarbus. Į patalpą turėtų patekti kiek įmanoma daugiau šviežio oro, o pavojingos medžiagos privalo būti kiek įmanoma efektyviau pašalintos. Langai, durys turėtų būti atviri, o jeigu tai negali užtikrinti pakankamos oro sklaidos, tuomet vertėtų pagalvoti apie kokybiškas ventiliacijos sistemas.

Asmeninės apsaugos priemonės „Jasic“, kitų gamintojų produkcija ir atsakomybė tiek už save, tiek už aplinkinius padės išvengti nelaimių ir nemalonių nutikimų darbo metu. Suvirinimas jau savaime yra pavojingas procesas, todėl riziką būtina sumažinti iki absoliutaus minimumo.