Sutapimas ar likimo rykštė?

Gyvenu viename iš judriausių ir didžiausią tempą turinčių miestų visoje Lietuvoje. Vilniuje man patinka įvairovė ir pasirinkimo laisvė. Čia gausu parduotuvių, pramogų, platus restoranų ir barų asortimentas. Miestas, kuris niekada nemiega, na bent jau nemiega jame esantys studentai…

 

Populiariausia prekė mano krepšely

 

Visų laikų aktualiausia prekė man – akiniai. Aš žmogus, kuris sugeba sulaužyti keturis rėmelius per vieną mėnesį, kiti žmonės tiek nesulaužo per visą savo gyvenimą. Optikos (Vilniuje) pasirinkimas platus, tačiau aš nusprendžiau pirkti internetu ir mano akį patraukė Zynky.lt. Platus pasirinkimas, gera kaina, o svarbiausia stilius. Ko dar gali reikėti?

 

Sutapimas ar ,,Karma”?

 

Ketvirti akinių rėmeliai per mėnesį, greičiausiai, nėra pasaulio rekordas, ar faktas, kuriuo galėčiau didžiuotis, tačiau man tai tarsi gyvenimo pamoka, kurią galiu paminėti, kai manęs kažkas klausia ,,o kokioje netikėtoje veikloje esi gabus?” arba ,,koks keisčiausias tavo talentas?”. Aš mėgstu ir gebu iš savęs pasijuokti, nes kas būtų, jei kaskart verkčiau? Mano draugai sako, kad tam reikia talento ir įgūdžių, o aš maniau, kad šioje situacijoje tikrai nereikia bandyti įžvelgti užslėptų ,,karmos” veiksmų, gal tai tiesiog sutapimas. Juk sutapimas?

 

Atsitiktinumas, tik

 

Visos optikos Vilniuje mane atpažįsta, ne išimtis dabar bus ir Zynky.lt – pagalvojau vieną vėlų ketvirtadienio vakarą, kai atsisėdau ant savo praktiškai naujų akinių. Man teko užsakinėti iš naujo (lyg būtų pirmas kartas) ir aš jau tikrai pradėjau galvoti, kad galbūt ,,karma” man už kažką atlygina, o gal likimas bando kažką pasakyti? Galbūt į kažką žiūriu užmerktomis akimis ir nematau, o kažkas bando mane apsaugoti, gal net nuo nelaimės? Žinoma, prisigalvoti galima, bet po tiek netyčinių pasikartojimų ima svaigti galva, nes į ją lenda keisčiausios mintys ir aš visai ne hiperbolizuoju, o prisipažįstu, kad apima nerimas.

 

Gyvenimas toks keistas: vieną dieną ieškau optikos Vilniuje, o kitą vakarą jau ieškau gyvenimo prasmės ir likimo žabangų, kurias surasti ne taip lengva, kaip Zynky.lt. Kas tie sutapimai ir ką jie iš tikrųjų reiškia? Kodėl ir iš kur jie atsiranda? Nežinau.