Teisingas virtuvės baldų pasirinkimas: į ką orientuotis?

Virtuvės baldai gali būti patys įvairiausi. Atrodo, specializuotose jų parduotuvėse ar internetiniuose salonuose jų pasirinkimas yra milžiniškas, tačiau, kai ateina laikas patiems ieškoti to vienintelio baldų komplekto abejonių gali atsirasti įvairių. Ar baldų paviršius bus praktiškas naudoti? Ar spalva derės prie virtuvės sienų ir grindų? Ar virtuvėje baldų komplektas neatrodys per didelis ar, priešingai, per mažas? Tokie ir panašūs klausimai ir galiausiai nerimas, kad visgi to vieno vienintelio baldų komplekto šiuo metu net nėra, gali kamuoti daugelį pirkėjų, ieškančių naujų baldų savo virtuvei.

 

Ieškojimas kataloguose ir salonuose

 

Dažnu atveju baldų modelių ieškoma iš jau pagamintų pavyzdžių, katalogų ar apsilankant fiziniuose baldų salonuose. Toks ieškojimas paprastai tampa tikru išsigelbėjimu abejojantiems, nežinantiems nuo ko pradėti pirkėjams. Virtuvės baldai, kurie jau pagaminti ir stovi prieš akis parduotuvėje, leidžia susidaryti aiškų vaizdinį kaip jie atrodys realybėje ir tokiu būdu kur kas paprasčiau įsivaizduoti jų pritaikomumą savo būste.

Net nepatikus stalviršių ar virtuvės spintelių spalvai, netikus durelių atidarymo krypčiai tokios problemos gali būti lengvai išsprendžiamos pasitarus su parduovės personalu ir nusprendus dėl tinkamiausio modelio ar baldų komplektacijos.

 

Elektroninės baldų parduotuvės – taip pat išeitis

 

Šiuolaikinis žmogus vis drąsiau ieško ir perka daiktus internetu. Ir tai galioja ne tik rūbams ar mieliems niekučiams. Netgi stambioji buitinė technika ar baldai dabar tampa jų taikiniu. Tai – puiki alternatyva ieškoti sau tinkančių baldų, jų modelių, variacijų, ieškoti geriausio kainos ir kokybės santykio. Be to, daugelis internetinių parduotuvių savo produkcijos nuotraukas pateikia realistiškai, papildo išmatavimais ar išsamiais aprašymais, tad vaizdą apie baldus nesunku susidaryti. Esant abejonėms, jas išsklaidyti taip pat galima ir susisiekus su tų parduotuvių vadybininkais, konsultantais telefonu, paštu ar gyvąja linija (tai turi jau daugelis e-parduotuvių).

 

Alternatyva ieškantiems, bet nerandantiems – individualus užsakymas

 

Tada, kai blaškymasis tarp baldų salonų ir internetinių parduotuvių, rodos, atima paskutines jėgas ir patinkančio varianto niekaip nepavyksta rasti, rekomenduojama nepasiduoti pesimistinėms mintims ir virtuvės baldus gaminti pagal užsakymą. Žinoma, daugeliu tokių atvejų virtuvės baldai būna brangesni, mat kainuoja meistrų darbas, medžiagos, susideda ir kiti kaštai, kurių galima išvengti perkant jau pagamintus baldų komplektus. Visgi, neradus tinkančių virtuvės baldų ir skyrus šiek tiek daugiau finansų jų pagaminimui pagal individual užsakymą gailėtis tokiu pasirinkimu greičiausiai nereikės. Virtuvės baldai bus tokie, apie kokius ir svajojote – norimo modelio, spalvų, talpūs ir praktiški.

 

Taigi, išeitis iš situacijos visuomet būna, net ir ieškant pačių išskirtiniausių baldų savo virtuvei. Tiek perkant jau pagamintus baldų komplektus ar atskiras jų dalis salonuose, internetinėse parduotuvėse, tiek gaminant juos pagal specialius užsakymus, rezultatas gali džiuginti. Svarbiausia tik neskubėti ir atsakingai įvertinus savo poreikius pasirinkti geriausiai kainos ir kokybės prasme tinkantį variantą.