keptuvės, vyras gamina, indai

Tėvo diena artėja. Ką dovanoti?

Iki Tėvo dienos liko vos kelios savaitės. Jei dar neturite dovanos, pats metas tuo pasirūpinti. Dovanoti galima tiek simbolišką, tiek rimtesnę dovaną – svarbiausia yra dėmesys. Būtent dėl to ir reikėtų nedovanoti bet ko, pirmo po ranka pasitaikiusio daikto. Apgalvokite: gal tėčiui reikia naujos keptuvės, o gal baigėsi žūklės reikmenys? Kelios idėjos – žemiau.

 

1. Įrankių rinkinys

 

Tai gana standartinė dovana, tačiau ji tikrai nenuvilia. Jei tėčiui trūksta naujo, galingo elektrinio grąžto, veržliarakčių ar net pompos dviračio ratams, kodėl gi nepasirūpinus tokiu poreikiu? Gera idėja gali būti ir įvairių vinių, varžtų, medvaržčių komplektas. Jei tėtis mielai imasi smulkaus elektronikos remonto ar dievina gaminti baldus, tokia dovana tikrai nudžiugins.

 

2. Gera knyga

 

Jei tėtis mėgsta skaityti, plėsti akiratį, būtinai išnaudokite šią idėją. Tereikia žinoti, kokias knygas jis mėgsta ir kokių jau turi. Tačiau net ir tuo atveju, jei šių dalykų nežinote, išsisukti galima lengvai. Puikus sprendimas yra dovanų čekis į pasirinktą knygyną.

 

3. Virtuvės reikmenys

 

Naujos, kokybiškos keptuvės, didelis puodų rinkinys, net kavos aparatas ar paninių kepimo įrenginys – tėčiui patiks viskas, ką parinksite atidžiai, rūpestingai. Įvertinkite, ką tėtis mėgsta ruošti labiausiai. Be to, progai pasitaikius apžiūrėkite, ko trūksta ar kas jau susidėvėjo – pavyzdžiui, gal labai praverstų pastatomas plaktuvas, o gal tėtį labai pradžiugintų virtuvinis kombainas?

 

4. Specifiniai reikmenys hobiui

 

Žvejyba, medinių modelių konstravimas, kino, monetų ar automobilių modeliukų kolekcija, stalo žaidimai, smiginis, įvairios sporto šakos… Hobių yra daug ir visokių. Su tuo susijusi dovana parodo ypatingą dėmesingumą ir palaikymą, o tai šeimoje – be galo svarbu. Žinoma, jei tėčiui labiau reikia keptuvės, tai ją ir reikėtų dovanoti. Tačiau jei tėtis jaučia aistrą kitokiai veiklai, kodėl gi jos nepaskatinus?

 

5. Kelionė

 

Nesvarbu, ar dovanosite kelionę Lietuvoje, savaitgaliui, ar kokią ilgesnę, į užsienį. Tėčiui patiks viskas, ypatingai, jei keliausite kartu su juo. Tai – puiki galimybė praleisti laiko kartu, pasidžiaugti bendrais įspūdžiais ir prisiminimais.

 

Rasti tobulą dovaną tėčiui nėra sunku. Viskas, ko reikia, tai dėmesingumas jo poreikiams. Padovanokite tai, ką naudodamas ar ką prisimindamas jis kartu prisimins ir jus. Tiesa, nepamirškite pakuotės – ji taip pat be galo svarbi.