transformuojami baldai, svetainė, interjeras

Transformuojami baldai – būdas taupyti erdvę

Tiek gyvenant bute, tiek nuosavame name visada yra smagu turėti daugiau vietos. Baldų patogumas bei patalpų  erdvumas tampa vis svarbesniu kiekvieno iš mūsų namų aspektu. Tam, kad pasiektume šitokį efektą, tenka ieškoti vis originalesnių ir labiau išskirtinių sprendimų, kad galėtume formuoti ne tik gražesnę, bet ir patogesnę kasdienybę. Vienas iš jų – baldai transformeriai.

 

Baldų pasirinkimas

 

Transformuojamų baldų yra gana įvairių rūšių, tačiau populiariausi iš jų yra įvairūs transformuojami stalai, taupantys erdvę būstuose. Pačių stalų taip pat yra labai įvairių. Kai kurie iš jų gali būti naudojami kaip konsolės, o prireikus susodinti gausią šeimą, ar sulaukus netikėtų svečių gali prasiilginti net iki 2,14 m. Įvairiai transformuoti galima ir kavos bei žurnalinius staliukus. Dažnai juos galima prailginti ar pakeisti jų aukštį bei paversti valgomojo stalais. Kai kurie iš transformuojamų stalų esant poreikiui gali būti išsiskleisti į miegoti skirtą lovą.

 

Technologijos

 

Baldai transformeriai savo efektą pasiekia įvairių mechanizmų pagalba. Pavyzdžiui, daliai stalo prasiskyrus  į atsiradusią vietą yra įdedamos viena ar kelios baldo šone laikomos plokštės. Kai kurie stalai pažangių mechanizmų pagalba susilanksto taip, kad lengvai randa vietą ir gali būti patalpinami bet kokio dydžio erdvėje. Šie modernūs baldai yra gaminami iš kokybiškų bei tvirtų, aukščiausius kriterijus atitinkančių medžiagų, tokių kaip grūdintas stiklas, nerūdijantis plienas. Stalo rėmas dažnai yra metalinis bei tvirtas. Įvairūs įrengti mechanizmai taip pat yra itin efektyvūs ir kokybiški. Juos patogu naudoti todėl stalo sulankstymas ar paviršiau ploto padidinimas nereikalauja pastangų.

 

Įsigijimas

 

Tokio tipo baldai vis populiarėja todėl gausu pasirinkimų kur juos įsigyti internetu. Pardavėjai taip pat siūlo galimybę atvykti ir patikusius baldus apžiūrėti salone. Šio tipo baldus taip galima įsigyti įvairių stilingų ir modernių atspalvių. Baldai transformeriai taip pat gali būti pagaminami pagal individualius užsakymus. Jeigu išsirinksite išskirtinės komplektacijos baldus ar unikalią apdailą, baldus bus galima užsakyti tiesai iš gamintojo ir pristatyti jums sutartu terminu.

 

Pritaikydami įvairius kriterijus nesunkiai įsirengsite ir puikią svetainę, ir kitokias patalpas. Tad būkite atidūs, ir rezultatas tikrai teiks džiaugsmo.