VEIKSNIAI, ĮTAKOJANTYS DANTŲ IMPLANTACIJOS KAINĄ

Žmonės, netekę dantų, nesijaučia jaukiai šypsodamiesi ar kalbėdami, todėl jiems yra privalu apsvarstyti galimybę vietoj trūkstamų dantų įsidėti dantų implantus. Dantų implantai yra chirurginiu būdu į žandikaulį įsukami dantų šaknų pakaitalai. Tai kol kas yra viena geriausių ir moderniausių dantų atkūrimo priemonių. Svarstydami apie šią procedūrą žmonės dažnai atkreipia dėmesį, kad dantų implantų kainos skiriasi ir kelia klausimą, kokios yra to priežastys. Šiame straipsnyje trumpai pateiksime veiksnius įtakojančius dantų implantų ir pačios implantavimo procedūros kainą.

 

Dantų implanto medžiagos kokybė

 

Pats dantų implantas atrodo kaip varžtas, tačiau tai ne tas dalykas, kurį galėtum įsigyti bet kurioje parduotuvėje. Dantų implantai gaminami ir titano lydinio. Šis patvarus metalas biologiškai gali jungtis su kaulu (šis procesas vadinamas „osseointegracija“). Osseointegracijos metu implantas prisitvirtina (įauga) prie žandikaulio. Tiksli titano lydinio sudėtis, naudojama gaminant dantų implantus, yra daugelio metų klinikinių tyrimų ir bandymų rezultatas. Vienos titano lydinio rūšys yra brangesnės nei kitos.

 

Dantų implantų kainos yra įtakojamos ir implanto dalies, vadinamos karūnėle, medžiagiškumo. Tai yra ta implanto dalis, kuri atkuria danties formą ir atrodo kaip tikrasis dantis iškilęs virš dantenų linijos. Šios karūnėlės yra naudojamos gydant sugedusius dantis. Jos paprastai gaminamos iš specialių keramikos, porceliano rūšių, kurios yra sukurtos taip, kad atrodytų kaip natūralūs dantys.

 

Jūsų odontologo kvalifikacija, patirtis, populiarumas

 

Visa laimė, kad išaugus dantų implantų populiarumui, atsirado ir daugiau odontologų, kurie sugeba profesionaliai sudėti dantų implantus. Dalis odontologų yra įgiję ilgametės patirties dantų implantacijos srityje, todėl tokių specialistų paslaugos kainuos brangiau. Naudotis odontologo, kuris turi mažai patirties su dantų implantai, paslaugomis, žinoma, kainuos pigiau. Bet dantų implantų kainos pasidaro ne tokios svarbios, kai ateina suvokimas, kad pas mažiau patirties turintį specialistą atliekant dantų implantavimo procedūrą, atsiranda didesnė komplikacijų ar kitų sveikatos problemų rizika.

 

Jokios investicijos į savo sveikatą neturėtų būti laikomos per didelėmis. Nors dantų implantavimas yra ganėtinai brangi procedūra, tačiau atsižvelgiant į naudojamų medžiagų patvarumą, į gydytojų profesionalumą ši procedūra yra verta savo kainos.