verslo dovanos, verslas, biuras

Verslo dovanos: kokias pasirinkti?

Turintys verslą puikiai žino, kaip svarbu palikti gerą pirmąjį įspūdį. Dėl šios priežasties jau iš anksto svarbu pasirūpinti savo įvaizdžiu – puiki išeitis yra verslo dovanos, kurias rasite ir „Logobalt“ svetainėje. Dovanos, skirtos verslui, reikalingos parodyti atidumą, rūpestį. Tai taip pat atlieka reprezentacinę funkciją – apie jūsų įmonę, jos veiklą plačiau sužinos kiti. Išsirinkite dovanas, tinkamiausias jūsų verslui pristatyti ir įtikti klientams.

Dovanos, skirtos biuro erdvei

Tai plataus asortimento dovanos. Jos yra tinkamos įvairiausios specifikos įmonei. Populiariausios dovanos biurui yra:

  • tušinukai. Tai priemonė, kurios reikia visada, ypač ofiso erdvėje. Rinkitės kokybiškus tušinukus su savo įmonės logotipu – tai atliks puikią reprezentacinę funkciją, o jūsų įmonės pavadinimą pamatys ne vienas. Žinoma, galite būti išradingesni ir rinktis tušinukus, kurie yra išskirtinės formos ir tekstūros. Viskas priklauso nuo jūsų skonio.
  • puodeliai. Be šios – verslo dovanos, neįsivaizduojamas rytas biure. Laimė, „Logobalt“ atrasite tiek žaismingus, tiek klasikinio dizaino puodelius. Tai puiki ir itin praktiška dovana. Tiesa, čia galite būti šiek tiek meniškesni – spausdinkite ne tik savo įmonės logotipą, bet ir įkvepiantį tekstą, šūkį.
  • užrašinės. Kaip ir tušinukai, tai dovana, kuri pravers. Rinkitės patogias ir patvaresnes užrašines, kad jūsų įmonės vardas puikuotųsi ant kokybiškos medžiagos.
  • antistresinis kamuoliukas. Jaučiant nerimą jį patariama paminkyti. Ši dovana puikiai tiktų ieškantiems originalesnių sprendimų. Kadangi antistresai būna įvairių formų, rūšių, savo firmai tinkamą turėtumėte surasti gan nesunkiai.
  • kalendoriai. Į juos bus pažvelgiama kiekvieną dieną – kodėl gi nenupirkus bent kelių mylimiausiems verslo klientams?

Verslo dovanos, skirtos biuro erdvei – įmonės „Logobalt“ prioritetas. Čia atrasite pasiūlymus, kurie sužavės tiek siekiančius klasikinio, tiek originalesnio pasirinkimo.

Individualios dovanos

Kitaip nei biuro dovanos, kurias dovanojate plačiam ratui žmonių, individualios yra labiau skirtos jūsų ryšiui su klientais atskleisti. Šios dovanos yra savitesnės, puikiai tinka lojalumui užtikrinti. Šioms dovanoms priskiriamos:

  • kuprinės, kurios yra puiki dovana sportuojantiems, nenorintiems tįstis nešiojamojo kompiuterio dėklo. Kadangi jos yra įvairiausių rūšių, galėsite pasirinkti tinkamiausią jūsų verslo partnerio stiliui ir pomėgiams. Bet kokiu atveju – kuprinė anskčiau ar vėliau tikrai pravers.
  • išorinė baterija. Ši dovana tinkama kiekvienam, kas turi telefoną… Kelionėje, darbe ar susitikime – jūsų verslo partneris galės jums padėkoti už itin praktišką dovaną.
  • termo puodeliai. Tai verslo dovanos, kurias rasite „Logobalt“ yra patogūs nešioti, ilgiau išlaiko šiltą/šaltą produkciją. Jie puikiai tiks skubantiems ir nespėjantiems ryte išgerti kavos.

Rinkitės dovanas, kurios būtų funciškos – nesvarbu, ar jūs siekiate klasikinio, ar modernaus sprendimo. Tegul jūsų dovanos nedulka ant biuro stalo – atraskite tokias, kurios būtų naudojamos nuolatos, mėgstamos.