vertikalios žaliuzės, kėdės, televizorius

Vertikalios žaliuzės: kas ir kaip?

Langai – tai neatskiriama bet kurio kambario interjero dalis. Be jų nebūtų ir šviesos, kuri erdvėms suteikia jaukumo, gyvybės ir šilumos. Dėl visų šiu priežasčių, pakankamai svarbu išsirinkti geriausias apdarus savo langams: ar tai būtų užuolaidos ar bet kas kitas. Vis gi, vertikalios žaliuzės – tai ne tik modernus interjeras, tačiau taip pat ir patogumas.

 

Kodėl reikia žaliuzių?

 

Vienintelis būdas, apsisaugoti nuo saulės spindulių, yra langą uždengiančios sistemos. Ypatingai tai padaryti yra sunku, kuomet langai yra dideli, platūs ar neįprastų formų. Čia į pagalbą ateina žaliuzės, kurios yra vertikalios. Pastarosios puikiai atrodo biuro erdvėse, tiek ir namuose – jos funkcionalios ir apsaugo nuo saulės spindulių.

 

Žaliuzės lengvai uždengia visą lango plotą, todėl nesvarbu, jog langai yra labai dideli ar netaisyklingos, nedailios formos – jos langus pavers itin stilingais ir skoningais. Jas galite dėti tiek ant apvalių, tiek ant trikampių, tiek ir ant kvadratinių formų langų.

 

Daugiau nei apsauga nuo šviesos

 

Vertikalios žaliuzės yra ne tik puiki priemonė apsaugoti save nuo tiesioginių saulės spindulių, tačiau tuo pat metu apsaugoti ir paviršius – juk tiesioginiai saulės spinduliai blukina ir juos. Nublukti gali baldų apmušalai, kilimai, grindų danga ar net medinių baldų spalva.

 

Taip pat šios žaliuzės padės sutaupyti pinigus, kurie būtų išleisti šildymo išlaidoms arba atvirkščiai, vėdinimui. Galiausiai, ši priemonė taip pat efektyviai saugo privatumą ir patalpas nuo pašlinių žvilgsnių. O tai visuomet aktuali, jeigu gyvenate priešais kitą pastatą.

 

Paprastas naudojimas

 

Šio tipo žaliuzių naudojimas yra itin paprastas – jos montuojamos greitai, valdymas ir priežiūra taip pat nereikalauja papildomų pastangų. Vertikalios žaliuzės lengvai juda į bet kurią jums reikalingą pusę bei taip pat gali suktis aplink savo ašį. Arba galite juostas nustumti į abu šonus ir taip padaryti lengvą priėjimą prie lango.

 

Šios žaliuzės yra tikras išsigelbėjimas tiems, kurie trokšta ne tik grožio ir stiliaus, tačiau taip pat ir funkcionalumo ir naudos.